Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum sonrası yaşananlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - unutkanlık
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

unutkanlık

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 7>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Ayşegül Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Karadeniz Bölge Sorumlusuuuu :))))

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 9243
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ayşegül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eki 2010 Saat 00:30
aynı dert bende de var yaaa  geçenlerde altın kesemi bulamıyorum koyduğum bir şeyin yerini hatırlamıyorum nereye koydum düşün düşün yok tesadüfen bulursam buluyorum yoksa yok ne olacak böyle bilmiyorum çok unutkan olmuşum bende eşime diyorum ben unutkan olmuşum diye bana gülüyor bak herkeste varmış bir tek ben değilmişim ConfusedConfusedConfusedConfused

Beni bir Allah'ım birde Dostlar'ım bilsin,gerisi yandan yandan ilerlesin :))))
Yukarı Dön
emre Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 4077
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı emre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eki 2010 Saat 00:44
Orjinalini yazan: Ayşegül Tuğşat Ayşegül Tuğşat Yazdı:

aynı dert bende de var yaaa  geçenlerde altın kesemi bulamıyorum koyduğum bir şeyin yerini hatırlamıyorum nereye koydum düşün düşün yok tesadüfen bulursam buluyorum yoksa yok ne olacak böyle bilmiyorum çok unutkan olmuşum bende eşime diyorum ben unutkan olmuşum diye bana gülüyor bak herkeste varmış bir tek ben değilmişim ConfusedConfusedConfusedConfused

"bunadık artık" dite geçiştiriyoruz hepLOLLOLLOL
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eki 2010 Saat 08:18
malesef bende de var
Yukarı Dön
TÜBAY Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Puanlar: 4240
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TÜBAY Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eki 2010 Saat 08:40
Orjinalini yazan: Z£r£nim Z£r£nim Yazdı:

Orjinalini yazan: serenturk serenturk Yazdı:

bende de doğum sonrası aşırı unutkanlık oldu, dikkat dağınıklığı fln b12 de 273 çıktı neyden kaynaklanıyo anlamadım bu konuda çok zorlanıyorumCry

malesef bende de unutkanlık var.evlendiğimden bu yana böyleCryCryCryCry
herkez doğum sonrası unutkanlık diyo bacım sen daha erken bunamışın
ALDIĞIM İKİ NEFES;EŞİM VE KIZIM
Yukarı Dön
TÜBAY Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Puanlar: 4240
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TÜBAY Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eki 2010 Saat 08:41
Orjinalini yazan: pinar35 pinar35 Yazdı:

sormaaa ben doğum sonrası 1-2ayı inan hatırlamıyorum desem yeridir.

kim altın taktı ne yaptı onu ble bilmiyorum
teyzemin gelini doğurcak taktımı takmadımı hatırlayamıyorumTongue
anacım herkez işin sağlık yönünü buda altın yönünü düşünüyor
ALDIĞIM İKİ NEFES;EŞİM VE KIZIM
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eki 2010 Saat 09:04
Orjinalini yazan: Elif Hansa Elif Hansa Yazdı:

Bir gördüğüm yüzü unutmayan ben, evlendiğimden beri unutkanım. Doğum sonrası fazlalaştı tabi Cry

sende bendensin nesibe.kız evlilik bize yaramadımı neLOLLOLLOL
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eki 2010 Saat 09:05
Orjinalini yazan: Ayşegül Tuğşat Ayşegül Tuğşat Yazdı:

Ayşegül en unutulmaması gereken şeyi nasıl unutursun kızLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eki 2010 Saat 09:07
Orjinalini yazan: TÜBAY TÜBAY Yazdı:

Orjinalini yazan: Z£r£nim Z£r£nim Yazdı:

Orjinalini yazan: serenturk serenturk Yazdı:

bende de doğum sonrası aşırı unutkanlık oldu, dikkat dağınıklığı fln b12 de 273 çıktı neyden kaynaklanıyo anlamadım bu konuda çok zorlanıyorumCry

malesef bende de unutkanlık var.evlendiğimden bu yana böyleCryCryCryCry
herkez doğum sonrası unutkanlık diyo bacım sen daha erken bunamışın

evliliğin yan etkilerini yaşıyoz bizLOLLOL
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 7>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.