Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebek İsimleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - İsim koyma
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuİsim koyma

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 7>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 6954
Mesajın Direkt Linki Konu: İsim koyma
    Gönderim Zamanı: 05 Eki 2010 Saat 16:01
Kızlar  bebegıne isim koymada kim öncekikli baskın anne tarafımı baba tarafımı? LOL

Bide rüyasında gördüğü ismi çocuğuna koyan varmı??

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
KUZEY&MİRA Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Melek Anne :)

Puanlar: 2583
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eki 2010 Saat 16:28
Biz de kimsenin tarafı baskın gelmedi..
Çünkü kimsenin karışmasına izin vermedik...
Eşimle anlaştık çocuklarımıza hep iki isim koyacağız birini o birini ben..İkimizinde beğendiği isim içinde kalmasın diye
DEVRİM KUZEY & ZEYNEP MİRA
Yukarı Dön
bertobat Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2404
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eki 2010 Saat 22:58
bizde tam bi komedi döndü.eşim ilk çocuğumuza hamza koyacam dedi..........hamzaya benim ailem onun ailesi karşı çıktı entriklar çevirip..LOLLOL...çocuk doğduktan snra beratta anlaştık...LOLLOL......ikinci çocuk ben baran dedim eşim kabul etti onun ailesi olmaz dedi.LOLLOL...babam tutturdu özgür olacak diye doğunca kulağına özgür ismini okudu ama oda kaleden döndü..........bertan oldu adı....LOL........aslında bana kalsa deniz koyacaktımLOLLOL ilkine yoldaş koyacaktım ikincisine....LOLLOL.....ama olmadı berat ile bertan olduTongueTongue
Yukarı Dön
Gülsen Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Yazıldığı gibi okunur:)

Puanlar: 13226
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eki 2010 Saat 23:03
Benmi ilk oğlumunismini ben koydum sayılır çokkkk önceden eşimle çıkarken balıkesir hatırası ( orada tanıştık ) ama ben düşündüğümde hiç moda değildi efe ismi sonra doğum yaptığım yıllarda efe patlaması oldu ama vazgeçmedim inat ettim LOL
İkincide eşim ben koyayım benim hakkkkım dedi birşey demedim ben ama Efe dedi ki ben koyacağım adını LOL  Eşim Eren dedi. Efe Deniz dedi oldu adı Eren Deniz LOL
Yani bizim ailede Eren dışında herkes bir isim koydu bebişlere LOL
Yukarı Dön
emre Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 4077
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eki 2010 Saat 23:05
hehe ne entrikalar olmuş sizde deLOL

bizim pek sıkıntı olmadı, ben eşimin ailesinden, eşimde benim ailemden kriz yaşanmasın diye adam kısa yoldan kendi ismi olsun istedi, bende emre istedim Hakan Emre oldu....Doğduuu.... hayatıma bi erkek daha girdiHug
Yukarı Dön
Ayşegül Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Karadeniz Bölge Sorumlusuuuu :))))

Puanlar: 9243
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eki 2010 Saat 23:07
Orjinalini yazan: akram akram Yazdı:

Benmi ilk oğlumunismini ben koydum sayılır çokkkk önceden eşimle çıkarken balıkesir hatırası ( orada tanıştık ) ama ben düşündüğümde hiç moda değildi efe ismi sonra doğum yaptığım yıllarda efe patlaması oldu ama vazgeçmedim inat ettim LOL
İkincide eşim ben koyayım benim hakkkkım dedi birşey demedim ben ama Efe dedi ki ben koyacağım adını LOL  Eşim Eren dedi. Efe Deniz dedi oldu adı Eren Deniz LOL
Yani bizim ailede Eren dışında herkes bir isim koydu bebişlere LOL

bakarsın bir bebiş daha olur o zaman da eren koyar ismini LOLLOLLOL

Beni bir Allah'ım birde Dostlar'ım bilsin,gerisi yandan yandan ilerlesin :))))
Yukarı Dön
Gülsen Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Yazıldığı gibi okunur:)

Puanlar: 13226
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eki 2010 Saat 23:09
Yok canım be almayayım ben büyük de konuşmayayım ama darısı Yaseminin başına diyeyim o ist,yor üçüncüyü LOLben başaramamTongue
Yukarı Dön
pinar35 Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 1952
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eki 2010 Saat 09:23
eşimle çıkarken bana elif anası derdi. bizim kızımız olacak adını elif koycam derdi bende normalde elif ismini pek sevmem.. nasılsa bir gün ayrılır diye hee diyip geçiyordum. ama ayrılmadık biz evlendik ve kızımız oldu çok şükür. Elif te Elif diyo eşim ben gönülsüzüm ama bişey diyemyiorum tükürüğümü yalamam söz verdim yaa. Tamm elif olsun ama yanınada naz olsun dedim ilk başlarda olur dedi sonuna doğru yan çizmeye başladı çocuk doğdu ertesi gün kulağına ismi okuncak kimlik çıkarılcak bana kulağına elif naz okunsun kmliğe elif yazdıralım dedi amaaaaaa kabul etmedim ve böylecene kızım elif naz oldu
ELİF NAZ'IM NAZLI KIZIM.
04.05.2009 DA DÜNYAMI AYDINLATAN MELEĞİM.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 7>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.