Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebek İsimleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - İsim koyma
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuİsim koyma

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 7>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
yunahu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 575
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eki 2010 Saat 10:59
oğlumun ismini ben koydum çok sevdiğim bi isimdi saolsun eşimde karşı çıkmadı,
kızımın adını eşim koydu iki isim birbirine çok yakıştı LOL

oğluma hamileyken çok insan artık kayınpederinin adını koyarsı o yakışıkalır dediler ama k.babam istemedi zaten çok makul yaklaştı. her iki çocuğumda da büyüklere danıştık ama bizim isteğimizin dışına çıkmadılar sağolsunlar.
Yukarı Dön
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 6954
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eki 2010 Saat 18:26
ben kızım olursa meriç erkek olursa ege koyucamSmile

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
kerem-irem Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 617
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eki 2010 Saat 20:12
Bence isim koymada yüzde 80 annenin hakkı var hatta bütün hak annenin LOL heleki büyüklerin karışmasına çok kızıyorum mazeretleride şu onların zamanında öyleymiş ne yapalım yani onların zamanında öyleyse  benim eşim sağolsun ikisinide ben önerdim oda kabul etti LOL
Yukarı Dön
superisi82 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 90
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eki 2010 Saat 23:05
bizimde kayınvalide va kayınpeder olmadığı için benım annem babamda karışmadı zaten amcası koymak istedi bizde bişey demedık ve enver efe oldu isminide sevdik.. ama beğenmediğim bişeyde olsa idi söylerdim ama.. artık bır daha kıne bız koyarız ...
hayatımın anlamı oğlum ...
Yukarı Dön
tatlııkızım Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 21
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ara 2010 Saat 10:24
kızım bizim ilk çocuğumuz isim koyma sancılı bir dönem oldu bizim için çünkü 5 yıl bekledik prensesimi 3 ay boyunca isim sözlüklerini taradım ben en son isimleri 5 indirdim  hem anlamı güzel olsun hem bebiş hemde büyüyünce kullanabilsin istedim en sonunda adını CEYDA koyduk prensesimin ismini bide yakından tanıdığım kimsede olmasın istedim kızımın ismi
Yukarı Dön
mine Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3462
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ara 2010 Saat 14:11
kızımda hiç kimse karışmadı fikir bile söylemediler eşim kız olursa sen koy demişti ne eşim ne benim ailem ne eşimin ailesi hiç karışmadılar ben koydum kızımın ismini
oğluma isim koyarken eşim bulduğum her isme itiraz etti annesi sürekli çınar olsun bulut olsun diyordu bende o isimlere bayılıyorum ama onun dediği olmasın diye koymadık çünkü bu kez benim ailem üzülürdü çünkü onlarda bu kez çok karışıyorlardı akrabalar arayıp şu olsun bu olsun diye isim öneriyorlardı anlıycanız çok karışan oldu ama yine son kararı eşim bana bıraktı sağolsun nüfus cüzdanı çıkarmaya gidene kadar bir isimde karar veremedik sonunda bir liste yapıp verdim eşime hangisini yazdırırsan yazdır dedim o da mirza yazdırmış betül o ismi beğeniyordu aklında kalmış başına da peygamberimizin adı olsun diye ahmed eklemiş biz mirza diyoruz ama nüfus cüzdanında ahmed mirza yazıyor
<a href="http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&title=program-icin-mail-atalim-arkadaslar-lutfen">http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&tit
Yukarı Dön
şefo Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1229
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ara 2010 Saat 18:06

kızımın adını ben koydum zümra teyzeside sude zümra olsun dedi öyle oldu eşim karışmadı

Yukarı Dön
sera Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 25
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ağu 2011 Saat 01:27
konu açılalı çok olmuş ama bende hikayemi yazayım...
3 yıl önce rabbm bağışlarsa oğlum oldu ilk torun,dedenin ismi verilecek tabiki hiç itiraz etmedim,gönül rızamla seve seve ismini koyduk...ben rüyamdada görmüştüm oğluma emir diyordum anlamına baktım hemen eğer güzelse neden  olmasın dedim ben önerdim eşim kabul etti
oğlumun ismi mustafa emir oldu:D
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 7>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.