Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Bebek Bakımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Şampuan seçimi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuŞampuan seçimi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
saklibahce Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 677
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2011 Saat 16:32
Orjinalini yazan: hilal hilal Yazdı:

Orjinalini yazan: saklibahce saklibahce Yazdı:

bu çok önemli bir konu bence.

ben bi şampuan aldım kuzuma, denedim hakikaten göz yakıyormu yakmıyor mu diye, hafif yakıyo sanki. beni etkiliyorsa kuzumun o hassas gözlerini ciddi ciddi yakar gibi geldi.

isim vermeyelim kabul ama baş harfini yazmanında bi sakıncası olmaz herhalde ayşegülcüm Smile

j. b. almıştım ben.  ( j.b de viski adı gibi oldu Big smileBig smileBig smileBig smile )

kullanan varmı o şampuanı?
Benim oğlum 5 yaşına giricek nerdeyse,doğduğundan beri bunu kullanıyorum,hiç bir sorun yaşamadım çok memenumum.

belki o da bebeğe göre, kişiye göre değişiyordur...
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Seha'nın Annesi Forumun İnci Tanesi

Puanlar: 24972
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2011 Saat 17:10

ben bi şampuan aldım kuzuma, denedim hakikaten göz yakıyormu yakmıyor mu diye, hafif yakıyo sanki. beni etkiliyorsa kuzumun o hassas gözlerini ciddi ciddi yakar gibi geldi.

isim vermeyelim kabul ama baş harfini yazmanında bi sakıncası olmaz herhalde ayşegülcüm Smile

j. b. almıştım ben.  ( j.b de viski adı gibi oldu Big smileBig smileBig smileBig smile )

Benim oğlum 5 yaşına giricek nerdeyse,doğduğundan beri bunu kullanıyorum,hiç bir sorun yaşamadım çok memenumum.

Ewt çocuktan çocuğa değişiyor,zira bana kokusu şuan piyadaki bi çok bebek şampuanından iyi geliyor nedense..Dediğin gibi kişisel olabilir..Yanlız hepsi bi yana ci..oo bi yana o apayrıda,accık pahalı o yüzden şeyedemiyomLOL
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
saklibahce Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 677
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2011 Saat 17:17

Ewt çocuktan çocuğa değişiyor,zira bana kokusu şuan piyadaki bi çok bebek şampuanından iyi geliyor nedense..Dediğin gibi kişisel olabilir..Yanlız hepsi bi yana ci..oo bi yana o apayrıda,accık pahalı o yüzden şeyedemiyomLOL

valla ben o markanın kapısından geçmemeye özen gösteriyorum Big smileBig smileBig smileBig smileBig smile hamdolsun Allaha kendimize yetecek kadar var  ama o tarz markalara takılacak kadar zengin değiliz SmileSmile bebem şimdiden tasarrufa alışmalı Big smileBig smile öyle çok marka takılırsak bağışıklık kazanır, büyüyünce önüne geçemeyiz Big smileBig smileBig smile
Yukarı Dön
lagrima Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 743
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Şub 2012 Saat 23:14
ben chic..o aldım şampuan falan ama onunla devam edemem sanıyorum da..in alırımkanımcaama bilemiyorum tabi.. seba..ed çok pahalı olur ama indirim olursa ikisini dealırım. gerçidoğmamış bebeğedon biçiyom beki saçına iyi gelmicek bilmiyorum :D
Rabbim sana emanet!!
Yukarı Dön
murti43 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 12
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nis 2013 Saat 17:06
bebe şampuanları deneyin. gözleri yakmıyor. 

sitenizin reklamini lütfen yapmayalim

Düzenleyen yasemin - 17 Nis 2013 Saat 18:38
Yukarı Dön
sedesa Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2647
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Nis 2013 Saat 17:04
Ben de bü....n kullanıyorum.... Memnunum.... İndirimleri takip ediyorum... Sık sık oluyor.... Bir kere sampuanim bitti ben de kullandım kendi sacım icin ve yumuşacik yaptı boya olduğu halde.... Şimdi kendime de ondan alıyorum.....meyvelisinden.... Da....n kullanmıştım ilk oğlumda ve kazık gibi yaptı.... Kokusu da cok rahatsız ediyor beni... İslak mendiliyle uzun sure kaka temizleyince onunla bagdaştirmişim kokusunu...:)))

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.