Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Bebek Bakımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Şampuan seçimi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuŞampuan seçimi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 6954
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2011 Saat 11:35
Orjinalini yazan: mine mine Yazdı:

ben kızıma hep da.n kullandım çok güzeldi ipek gibi yapıyor göz yakmıyor ama en son j.b almıştım indirimde diye heves ettim ama gerçekten azda olsa yakıyor kızım gözüm yandı diye ağladı geçen gün yıkarken
oğlumun cildi hassas diye doktor niv.a önerdi onu kullanıyorum
bide en iyisi se.a med miş ama o da pahalı biraz
Evet pahalı ama guvenılır da....e eskısı gıbı olmadıgını duşunuyom gecen ay kız yıgenım bızdeydı saclarını semsert yaptı belkıde her saca göre etkısı degısıyodur

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
saklibahce Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 677
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2011 Saat 11:39
varımız yoğumuz kuzumuz için olacak minecim Smile feda olsun benim kuzuma PigPig varsın pahalı olsun, diğerleride çok ucuz sayılmazlar Smile
Yukarı Dön
mine Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3462
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2011 Saat 11:42
en iyisi en küçük boyundan alıp denemek bebeğine iyi geliyorsa devam etmek gelmiyorsa başka bir marka denemek
seninde dediğin gibi saçtan ciltten farkediyordur birine iyi gelen diğerine iyi gelmiyor en doğrusunu artık sen deneyerek görürsün zeynep ama bütçen el veriyorsa se.a m.dle başlayabilirsin
<a href="http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&title=program-icin-mail-atalim-arkadaslar-lutfen">http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&tit
Yukarı Dön
Gülsen Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Yazıldığı gibi okunur:)

Puanlar: 13226
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2011 Saat 11:48
Kızlar birde yeni doğanlar için un. ba.. nin yeni doğan şampuanı var ben erene onu almıştım . Şimdi de dal.. kullanıyorum erkeklerde saç kısa olduğu için şimdilerde ben memnunum ama kızlarda nasıldır bilemiyorum Smile
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2011 Saat 11:49
haklısın minecim, en doğrusu deneme yanılma yöntemi olacak. tşk ederim verdiğiin güzel bilgiler için Big smileClown

zeynepçim sanada tşk ederim Big smileClown

Düzenleyen saklibahce - 08 Nis 2011 Saat 11:57
Yukarı Dön
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2011 Saat 11:51

en iyisi en küçük boyundan alıp denemek bebeğine iyi geliyorsa devam etmek gelmiyorsa başka bir marka denemek
seninde dediğin gibi saçtan ciltten farkediyordur birine iyi gelen diğerine iyi gelmiyor en doğrusunu artık sen deneyerek görürsün zeynep ama bütçen el veriyorsa se.a m.dle başlayabilirsin
Fıyatını bılmıyom ama babadan destek olmıcana gore tek tabancayım bakıcaz artık:)

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2011 Saat 11:57
Islak mendılde  ve bebek bezınde ne kullanıyosunuz??

Düzenleyen peperutka - 08 Nis 2011 Saat 11:59

<
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nis 2011 Saat 11:59
Orjinalini yazan: peperutka peperutka Yazdı:

Fıyatını bılmıyom ama babadan destek olmıcana gore tek tabancayım bakıcaz artık:)

zeynepçim Allah sana güç kuvvet versin. sen oğlun için herşeyin en güzelini yaparsın...  hiç sıkma canını...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.