Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Biz Bize Sorularımız
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Arkadaşlar Bebek arabası önerir misiniz lütfen?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Arkadaşlar Bebek arabası önerir misiniz lütfen?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Arelim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 14
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Arelim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Arkadaşlar Bebek arabası önerir misiniz lütfen?
    Gönderim Zamanı: 23 Ağu 2010 Saat 19:44
Merhaba arkadaşlar,
Kullandığınız bebek arabalarından bahsedebilirmisiniz biraz?
Hangi marka iyidir, tek başınızayken kullanışlıdır?
Travel sistem mi önerir siniz yoksa sadece puset mi?
Anakucağını ayrı da alsam olur mu?

Confused

Kafam çok karışık bir türlü karar veremedim.Yardımcı olursanız sevinirim.

Yukarı Dön
ifakat Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
"Yağmurun annesi... Çıtır pare mod"

Puanlar: 11323
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ifakat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ağu 2010 Saat 20:03
http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=17656&KW=bebek+arabas%FD&PID=518168&title=baston-span-classhighlightbebek-span-span-classhighlightarabasi-span-hakkinda#518168

canım buraya bir bak derim.
birde uzmanımızın sayfasında yoneltilen sorulara da bakabilirsinhttp://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_topics.asp?FID=26&title=f-erkin-ultanir-bebeginize-urun-satin-alirken
Öyle bir kul hakkım varki benden alınan... ALLAH'ım yarına bırakır ama ,yanına bırakmaz ASLA...!!!
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Ağu 2010 Saat 00:16
canım ben  travel sistem kullanıyorum kesinlikle öneririm.

marka olarak kraft ı tercih ettik.
travel sistem olması benim çok işime yaradı.
örneğin arabayla bir yere giderken anakucağında uyur benim oğlum ineceğimiz zaman direkt anakucağı ile bebek arabasının içine alıyoruz.uyanma gibi bir problem olmuyor yani.
hem küçükken bebek arabasının içinde eğreti gibi kalıyorlar çok küçük oldukları için travel sistem de daha konforlu bir şekilde yatıyorlar.
ben her kullandığımda iyi ki böyle almışım diyorum çok memnun kaldımSmile
tercih tabiki senin canımWink
sağlıcakla kavuş inşallah bebişine

Yukarı Dön
Arelim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 14
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Arelim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Ağu 2010 Saat 09:19
Sevgili İfakat Linkleri için teşekkür ederim. Yeni üye olduğum için forumun detaylarını keşfetme fırsatım olmadı.
Sevgili Cansu, bende travel sistem düşünüyorum.Kullandığın marka hafif midir? Kucağımda bebiş varken tek başına kapatıp kaldırabileceğim türdemidir?2,5 ay sonra bebişimiz doğacak.Bu puset olayı bilinçaltıma öyle bir yerleşmiş ki artık rüyalarıma girmeye başladı:)Bir an önce alayım da kafam rahat etsin diyorum.
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Ağu 2010 Saat 09:47
canım modeline göre değişir tabiki ağırlığı.
ben tek başıma rahatlıkla kullanıyorum ağır değil.
bence memnun kalırsın travel sistem den.
kullanışlı oluyorSmile
Yukarı Dön
KUZEY&MİRA Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Melek Anne :)

Puanlar: 2583
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı KUZEY&MİRA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Ağu 2010 Saat 14:37
Aklını karıştırmak gibi olmasın ama bizimki de treval sistem kraft ve ben çok kullanamadım...Cansu'nun dediği gibi.. çok bebekken bayağı işime yaradı hep onun içinde olurdu.Hele kış için çok idealdi korumalıklı olduğu için..ama altı aydan sonra pusete sığdıramadık..
Evim 3. katta ve asansör yok tek başıma puseti çıkar arabayı çıkar çok zorlanıyordum bizim araba çok ağırdı..Sonra baston tipi aldım bi kolumda oğlum sırtımda da araba kolayca inip çıkıyorum şimdi merdivenlerden..Karar senin her şeyi düşünerek al bence..
DEVRİM KUZEY & ZEYNEP MİRA
Yukarı Dön
_bilge_ Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2081
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı _bilge_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağu 2010 Saat 07:46
be normal puset kullanıp memnun kalanlardanım. arkası açıldığı için bebek küçükken yatırıyosun baston tiplerde bu sorun oluyo. tarvel sistemleride bebek büyüdükçe sorun oluyor. mesela 2 yaşındayken benim kızım kışları montla bebek arabasında gezdiriyorduk. bebek küçükken sorun olmaz ama önemli olan büyük bebeği taşımak. sonrasınıda düşünmek lazım büyük ama hafif ve kullanışlı olması açısından ben kanz ın klasik bi modelini almıştım çokta memnunum. kucağımda çocuk varken bile açılıp kapanıyo
bi gün herkes yaptıklarının bedelini ödeyecek !!!... Ödemeyi yaptıysanız bu mesajı dikkate almayınız
Yukarı Dön
PinarTN Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3271
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı PinarTN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağu 2010 Saat 10:16
http://www.dijitall.com/urun/134876_pierre_cardin_ps_2020_enigma_aluminyum_puset.aspx?ref=akakce&v=1.86.8 
bu arabayı şiddetle tavsiye ediyorum. benimki hediye gelmişti bundan değil ama bunu kullanan arkadaşlar çok memnun. tekrar çocuk yapsam kesinlikle alacağım araba bu

Düzenleyen PinarTN - 29 Ağu 2010 Saat 10:36
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.