Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Ankarada hangi kadın doğum doktoruna gitmeli?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuAnkarada hangi kadın doğum doktoruna gitmeli?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 10>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Kevser Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Mersin benden sorulur:)))))

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 7222
Mesajın Direkt Linki Konu: Ankarada hangi kadın doğum doktoruna gitmeli?
    Gönderim Zamanı: 03 Haz 2010 Saat 13:25
Arkadaşlar, belki duyanlarınız vardır. Ben hali hazırda 8 haftalık hamileyim LOL Hem kontroller için hem de doğum için güvenilir (ticaretçi değil, dr. olduğunu hissettiren) bir doktor arıyorum... Bayan doktor olması önemli benim için. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Yukarı Dön
cokomel Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 1684
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Haz 2010 Saat 13:37
canım benim doktorum kızılaydaydı zekai tahir burakın dr.u.
sevtap hamdemir kılıç istersen numaralarını verebilirim. ama tüp bebekte çalışıyo tabi normal hamilelerede bakıyoLOL  ben memenundum tatlı bi bayan
Yukarı Dön
Kevser Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Mersin benden sorulur:)))))

Puanlar: 7222
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Haz 2010 Saat 14:13
ilgilendiğin için saol emelcim.
doktorunu araştıracağım, doğumu nerde yaptıracağı falan da önemli tabi?
yine de diğer arkadaşların da önerilerine açık olayım. seçim yapma şansım olsun Wink
Yukarı Dön
cokomel Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 1684
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Haz 2010 Saat 14:55
nasıl istersen canım tabi seçim yapmalısın istediğinde nomarasını verebilirim...
bıdık ne çabuk 8 haftalık olmuş.
Yukarı Dön
demrem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3224
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Haz 2010 Saat 16:01
kevsercım ben gazı unıversıtesı'nde prof. dr. mehmet erdem'e gitmiştim. cokta memnundum doğumada gırıyor ama yogun bır doktorSmile
Yukarı Dön
bertobat Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2404
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Haz 2010 Saat 16:27
merhaba canım ben ankarada ilk doğumumu.fatih üniversitesi hastanesinde yaptım..........ikincisinide özel ulus hastanesinde yaptım.........özel lus hastanesindeki doktorum mükemmeldi diye bilirim.....doğumdan sonra oda parası olmasına rağmen doğumdan sonra bebek hastane ortamında hastalanmasın diye gaz çıkar çıkmaz taburcu etti..........zübeyde hanımdada emine hanım var bş hekim yardımcısı biraz paracı ama özel takip açısından mükemmel............fatihi doğum açısından tavsiye edemem çünkü doğan 10 çocuktan nerdeyse 1.ini sarılık olabilir diye tahlil yapıyolar...maksat faturayı arttırmak...emzirme alışkanlığı kazandırmıyolar hemen mama verdilerdi bebeğe orada........takiplerini muayehane yerine özel hastanede yaptırmanı tavsiye ederim......yorucu olmuyor  sıra beklemiyorsun fazla..........
kinCi diiLim Ama Unutmam!..
şevkat qöSteriRim Ama ŞıMarTmaM.. !
Ciddiye aLıRıM ama KAPILMAM!..
DALGA GEÇERİM AMA KIRMAM..!
Huzur Veririm Ama Söz vermem!!
Yukarı Dön
mine Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3462
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haz 2010 Saat 12:36
kevser bu ikinci hamileliğimde bende bayan doktor olsun diye çok çırpındım ama kısmet olmadı daha doğrusu 3 bayan doktora gittim hiç birinden memnun kalmadım iş benim memnun kalmamda değilde bilmiyorlardı bu işi onlarca ilaç iğne kullandırttılar düşük tehlikesi geçirdim aylarca yataktan kalkamadım
en son gittiğim bilgi hast batıkentte selçuk bey o kadar memnunum ki hem çok insancıl hem işinde uzman
sanırım yurt dışında ödülleride var gazetelere filan çıktı şimdi oraya devam ediyorum ne kadar dua etsem az ona onun vesilesiyle şimdi biraz daha rahatım
doğumumuda o hastanede yapacağım kısmet olursa 20 lira fark alıyorlar muayene başına doğumda sanırım 500 lira bir bayan doktorda var orada mine hanım onuda övüyorlar ama ben gitmedim
tanıdığım bütün hamilelere tavsiye ediyorum doktorumu inşaallah yazımı okuyan hamilelere de faydası olur
hayırlı olsun inşaallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin
<a href="http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&title=program-icin-mail-atalim-arkadaslar-lutfen">http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&tit
Yukarı Dön
Şehnaz Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7998
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haz 2010 Saat 17:16
Canım bende Gazi Hastanesine gittim o kadar memnun kaldımki yemin ederim 10 çocuk doğursam 10'uda Doç.Dr Ahmet Erdeme yaptırırdım.
Demet'in söylediği doktorla ikizler. Ama insanı o kadar rahatlatan hep motive eden. Çok yoğun olmasına rağmen bir dahaki kontrole gittiğinde aynı ilgiyi görebileceğin bir doktor. Doğumumuda o doktor yaptırdı. personelde çok iyiydi. Yani kadın diye tutturma bence canım. İnşallah hayırlı doğumlar olur Doktor seçiminide inşallah güzel yaparsın. Benden Tavsiye budur. Thumbs UpClown
Yaşama Sebebim Canım Oğlum Seni Çok Seviyorum
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 10>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.