Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Biz Bize Sorularımız
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - sünnet
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

sünnet

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
demrem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3224
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı demrem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: sünnet
    Gönderim Zamanı: 30 Mar 2010 Saat 13:55
kızlar oğlumun sünetini yaptıralım istiyoruz. sünnet için bitane doktor bulduk kadir mutlu adı. ama ankara da varsa sızın tavsıye edebılecegınız cocuk cerrahı bıde onları arastırmak istiyorum.
oğlum 19 aylık, kendı doktorumuz genel anestezıyı onermişti ama bu doktor local anestezi ile yapacakmıs merak etmeyın okadar aglamaz dedı ama işte bınbır tane sey düşünüyorum.
neyse onerılerınızı beklıyorumSmile
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mar 2010 Saat 14:47
Geçmiş olsun şimdiden canım..

Ankaralı anneler belki burayı görmeyebilir,dilersen Ankara topiğine buranın linkini ekleyebilirsin..
Yukarı Dön
demrem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı demrem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mar 2010 Saat 14:52
SAğolasın canım ekleyeyım orayadaSmile
Yukarı Dön
Fatoş-Tuana Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2071
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatoş-Tuana Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mar 2010 Saat 19:09
dilekcim hayırlısı olsun canım yaaa oğluşum çok tatlı dr işini biliyordur heralde ben dr dilini anlamadığım için yardımcı olamıyacam zaten sünnet olacak dr acımaz diyorsa yaptır bence
BİR TANECİK KUZUM
Yukarı Dön
Şehnaz Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7998
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Şehnaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Mar 2010 Saat 08:20

Canım ben geçen Ekim ayında yaptırdım. Çokda iyi ettiğimi düşünüyorum. Doğumda yaptıracaktım ama Kayınvalide ve akrabaları beni o kadar bunaltmıştıki yaptıramadım. SOnrada aniden yaptırmaya karar verdik. Doktorumuzda iki yaşa kadar yaptırın yada 6yaşından sonra yaptırın demişti. Ama en uygunu 2 yaşa kadar olanı demişti. Çünkü okul çağında çocuklar birbirilerini korkutuyorlar çocuk için ızdırap oluyor demişti. Benimde inanki omuzlarımdaki yük gitti. Ben GATA'da çocuk cerrahı bir prof yaptırdım. İstersen sana özelden atarım numaralarını.lokal anesteziyle oldu. Zaten bende öyle istemiştim asla genel anestesi olsun istemedim. İlkönce pipisine bir krem sürdü orası uyuştu biraz gezdikten sonra operasyon odasına geçtik. İğne yaptı. O sırada irfana sadece cep telefonuma onun dikkatini çekeceği şeyler yüklemiştim ve birkaç oyuncak aldık. Sırayla onları gösterdik. AĞladı ağlamadı desem yalan olur ama oda acısından değil sıkıldı. hareketli çocuk yatyat ne kadar tahmini yarım saat sürdü ama yapışıklıkda vardı İrfanınkinde. Yani daha kısa sürdüğünü söylede hoca bize. Sonra hani şu köpük bardaklar varya onun üst kısmını kesti ve bizede ondan almamız gerektiğini söyledi.birde bir krem verdi.  Bir numara büyük bez ve büyük birkaç body aldım bezi değiştireceğim ilk bir gün beni çok zorladı. Ama sonra birşey yapmadığımı görünce izin verdi bezini değiştirmeme. Sonrada bir hafta sonra normal bağladım bezini. Kremi sürmeye devam ettim ama. Ne pansumana, nede kontrole gittik. Ben çok memnun kaldım canısım. Kıyamıyorsun ama sonra çok rahat edeceksin

Yaşama Sebebim Canım Oğlum Seni Çok Seviyorum
Yukarı Dön
demrem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı demrem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Mar 2010 Saat 09:13
pınarcım teşekkur ederım canım yaptıracagız ınsallah
şehnaz canım moral oldu bana doktorun soyledıgı sadece 5 dk dıyor haftaya randevu ısteyıp gıdecegım gorusecegım doktorla ama sen bana yıne ozelden yaz doktorun adını telefonunu aklım sureklı kayıyor bır tarafaConfused
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Nis 2010 Saat 15:45
Orjinalini yazan: Şehnaz Şehnaz Yazdı:

Canım ben geçen Ekim ayında yaptırdım. Çokda iyi ettiğimi düşünüyorum. Doğumda yaptıracaktım ama Kayınvalide ve akrabaları beni o kadar bunaltmıştıki yaptıramadım. SOnrada aniden yaptırmaya karar verdik. Doktorumuzda iki yaşa kadar yaptırın yada 6yaşından sonra yaptırın demişti. Ama en uygunu 2 yaşa kadar olanı demişti. Çünkü okul çağında çocuklar birbirilerini korkutuyorlar çocuk için ızdırap oluyor demişti. Benimde inanki omuzlarımdaki yük gitti. Ben GATA'da çocuk cerrahı bir prof yaptırdım. İstersen sana özelden atarım numaralarını.lokal anesteziyle oldu. Zaten bende öyle istemiştim asla genel anestesi olsun istemedim. İlkönce pipisine bir krem sürdü orası uyuştu biraz gezdikten sonra operasyon odasına geçtik. İğne yaptı. O sırada irfana sadece cep telefonuma onun dikkatini çekeceği şeyler yüklemiştim ve birkaç oyuncak aldık. Sırayla onları gösterdik. AĞladı ağlamadı desem yalan olur ama oda acısından değil sıkıldı. hareketli çocuk yatyat ne kadar tahmini yarım saat sürdü ama yapışıklıkda vardı İrfanınkinde. Yani daha kısa sürdüğünü söylede hoca bize. Sonra hani şu köpük bardaklar varya onun üst kısmını kesti ve bizede ondan almamız gerektiğini söyledi.birde bir krem verdi.  Bir numara büyük bez ve büyük birkaç body aldım bezi değiştireceğim ilk bir gün beni çok zorladı. Ama sonra birşey yapmadığımı görünce izin verdi bezini değiştirmeme. Sonrada bir hafta sonra normal bağladım bezini. Kremi sürmeye devam ettim ama. Ne pansumana, nede kontrole gittik. Ben çok memnun kaldım canısım. Kıyamıyorsun ama sonra çok rahat edeceksin

Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Nis 2010 Saat 15:46
Orjinalini yazan: cansu cansu Yazdı:

Orjinalini yazan: Şehnaz Şehnaz Yazdı:

bende alabilir miyim numarasın bende ankarada yım ve gata da yaptırmayı düşünüyorum özelime mesaj atabilirseniz çook sevinirim.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.