Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - KAÇINCI HAFTADA DOĞUM YAPTINIZ
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

KAÇINCI HAFTADA DOĞUM YAPTINIZ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 10>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
EWREN Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı EWREN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KAÇINCI HAFTADA DOĞUM YAPTINIZ
    Gönderim Zamanı: 20 Oca 2010 Saat 21:00
33 +3 haftalık hamileyim . bir kız bebek bekliyorum daha önce normal doğum yapanlar kaçıncı haftanızda doğum yaptınız?Confused NTS Ne zaman doğum olacağını tahmin edebiliyormusunuz ?
Yukarı Dön
nurdan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 1897
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nurdan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Oca 2010 Saat 21:44
40+4 normal doğumu bekledim bebeğin suyu azalmış  ben hissetmesemde NST de sancılar kendini gösterdi sancı odasına aldılar ama doğumum ilerlemediği için sezeryan oldum..
  inşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsınSmile
Yukarı Dön
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3544
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MaRaL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Oca 2010 Saat 21:55
40+0 da kziim oldu

taa 32. hafatda sanci çikiodu bende 1 cm de açiklik vardi
Dead
bunlar pek bi$ey demek deil yani
gelecegi zamani biliodur kizin :)

Yukarı Dön
hülya Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Puanlar: 9316
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hülya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Oca 2010 Saat 22:31
bende oğlumu 39+6 haftada doğurdum arkadaşım
sağlıkla gelsin meleğin
Yukarı Dön
esraa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 657
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı esraa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Oca 2010 Saat 00:07
canım ben normal doğum yaptım 37+4 de doğum aptım ama benım 36+ haftalıkken açılma oldu 1cm bir hafta sonra doğum yaptım
Yukarı Dön
fatmabek Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

emir&yusufun annesi

Puanlar: 2809
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fatmabek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Oca 2010 Saat 01:27
40+5 Smile 
"Evrendeki her şey senin içindedir. Her şeyi kendine sor." Mevlana
Yukarı Dön
özerece Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 7
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı özerece Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Oca 2010 Saat 01:32

bana yardımcı olur musunuz lütfen. ben de forumda sizlerle iletişim kurmak istiyorum

Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Oca 2010 Saat 01:36
Hoşgeldiniz tekrar,sorunuz neyse ilgili başlık altına yeni konu açabilirsinz,gören arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaktırSmile
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 10>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.