Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > 2007'den bu yana açılan çeşitli konular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kusma kokusu
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumKusma kokusu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ezel Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Bal EGE'nin Annesi Fethiyeli Mod

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 6410
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ara 2009 Saat 14:56
Nesibe Ci.. Mutfak jeli varya çamaşır suyu katkılı rengi yeşil.. heryerde bulursun onunla silince kalmıyor koku. jel olan yalnız içinde çamaşır suyuda olduğu için koku falan bırakmıyor.
SEVGİNİZ ADALETİNİZE, NEFRETİNİZ SAYGINIZA ENGEL OLMASIN....
Yukarı Dön
demet Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge
İKİ MELEĞİN ANNESİ, FORUMUN TATLI MELEĞİ

Puanlar: 2530
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ara 2009 Saat 15:10
kıs nesıbe herseyede bahannen var haTongueyagmur muson yagmurlarımı yagıyo adanaya antalyadada dun fırtına vardı bugun gunluk guneslık oraya kadar katla halıyı ac camı pencereyı cık kayganana aksama kadar otur daha ne dıyemLOL
Yukarı Dön
tuba Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 809
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ara 2009 Saat 16:30
nesıbecım yıne gelmiştı başına bu olay senııın.. mecbur sirkeyle silcen.çok ça.ondan sonrada artık neyle sılceksen...   sırke alıyo kokusunu. tabıı ondan sonrada sen sırkenın kokusunu nasıl alcan bılememTongue
Yukarı Dön
Elif Hansa Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Hansa ve Tevhid'in Annesi

Puanlar: 8182
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ara 2009 Saat 16:45
Demet ne bahanesi kız LOLLOLLOL Ben birinci kattayım ve hali serecek balkonum yok, hali buyuk salon halısı kayınvalidemin balkonuna çıkarmam çok güüççç ConfusedBig smile Laf atıp durma banaaa LOL

Tuba, evet canım ama kucuk bir halıydı ve daha çok kusmuştu.
Sabah bulaşık deterjanıyla sildim, az önce de çamaşır deterjanıyla. Eşime dedim akşam sabun getirecek aksilik evde kalmamış, banyo sabununu el sabunu yaptım LOLLOL Elif de azıcık hasta ya onları bırakıp bakkala gitmek istemedim akşama gelir inş. Geçmezse hülyanın dediğini yapacam, olmadı Ci.. bakarız artık...

Sağolun arkadaşlarım Embarrassed
Yukarı Dön
meryem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Ali İlber'in annesi

Puanlar: 4308
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ara 2009 Saat 21:29
tam aradığım konu..benim de daha yeni başıma geldi...yün yatak topiğinde yazmıştım ..haberin vardır belki...ben de silidim havalandırdım çıkmadı..

benim halım da büyük değil ama ağır şu saggylerden...kusmuk halının kenarındaydı..dün iki sandalyenin üstüne yan yatırıp kusmuklu bölgeyi sarkıttım... kusmuğun olduğu kokulu bölgeye ko.la halı şampuanı aldım bi güzel döktüm..nerdeyse şişenin yarısından fazlasını....5 dakika beklettim...sonra tekrar köpüklü sulya sildim arkalı önlü...sonra bi güzel duruladım sabaha kadar suyunu sırkıttım..sabah balkona attım bi güzel havalandı..okuldan geldim fazla kurumamış ama serdim yine de biraz da yerde kurusun diye...çook hafif bir koku var...aama tam ekşi kusmuk kokusu değil...nem kokusu...şöyle burnumu halıya sürtünce inceden bi ekşimi koku geliyor ama eskisinden iyi oldu ...bi kaç gün geçsin o koku da geçmezse sirkeyi deneyeyim herhalde kesin çözüm olur...

nesibecim sen dediğim şampuanı dene...balkonun yoksa suyunu sırkıt sobanın kenarına dik halıyı kurur...
Yukarı Dön
nurten... Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

bilalim + eşim + erenim

Puanlar: 4509
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ara 2009 Saat 22:09
bilalde bugün halımın ortasına çıkardı fena bir koku ıyyyDeadDeadDead
ama ben yıkamaya vericemmmmEvil Smile
KOLLARIMDA İKİ MELEK:)
Yukarı Dön
meryem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Ali İlber'in annesi

Puanlar: 4308
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ara 2009 Saat 22:14
ben şanslıydım..halının kenarında olunca yıkatmayı düşünmedim daha halı yeni ve temiz..yazık olur yıkatınca...
Yukarı Dön
Elif Hansa Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Hansa ve Tevhid'in Annesi

Puanlar: 8182
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ara 2009 Saat 22:27
Çamaşır deterjanıyla sildim en son meryem, koku gitti. eğilip kokladığında bazı yerlerde var yine. ama odaya girince çok şükür kusmuk kokusu gelmiyor.
yine de sirkeyle silecem, çok ıslatmak istemiyorum halının ortası, silip kurutup siliyorum. koca halı kalkma yıkanmaz, eşim halı yıkamaya hiç vermez zaten. bu kışta serecek başka halı da yok Big smile
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.