Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Günlük yaşam hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - YÜN YATAK NASIL YIKANIR-ACİL FİKİR VERİN BANA
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

YÜN YATAK NASIL YIKANIR-ACİL FİKİR VERİN BANA

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Kevser Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Mersin benden sorulur:)))))

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 7222
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Kevser Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ara 2009 Saat 23:33
yok kız, fıstık gibi duruyor LOL LOL
ama benim yorgan, çok kalın değil, annem özellikle öyle yapmıştı, kombili ev olduğu için.
zaten ona da yatmıyor, yatağının üstünde duruyor öyle...
şevvale tulumunu giydiriyorum, üstünü hiç örtmüyor...
Yukarı Dön
BALIM Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 949
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı BALIM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ara 2009 Saat 19:40
kolay gelsin valla yikiyanlara yun isi zor is... efede bebekken cok batirirdi yorganini durmadan atardim makineye ama denildii gibi yun yapisip kalip olmusdu birbirine en sonunda bozdum yorgani ama yun oldugu gibi duruyordu yikanmakdan girmis birbirine LOLLOL
<a href="http://www.baby-gaga.com/">
<a href="http://lilypie.com">
Yukarı Dön
TÜBAY Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Puanlar: 4240
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TÜBAY Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ara 2009 Saat 23:02
eeee bir kaç gün önceki tecrübemden yola çıkarak söyleyebilirimki kesinlikle deterjan kullanmayınConfused
ALDIĞIM İKİ NEFES;EŞİM VE KIZIM
Yukarı Dön
meryem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Ali İlber'in annesi

Puanlar: 4308
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı meryem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Oca 2010 Saat 19:48
bi misafiri burayı incelerken yakaladım...hazır sonucu yazmamıştım deyip atladım...şimdi baştan ne yaptığımı anlatayım..
çok az el deterjanı ve çok az bulaşık deterjanı kullanarak bol su değiştirerek geniş küvette çiğneye çiğneye yıkadım..
bol suyla çok kere duruladıktan sonra en son kos.a halı şampuanı döktüğüm suya bastırıp beklettim yine ayaklarımda çiğnedim...iyice suyunu süzdürdükten sonra bir kez daha duruladım..suyunu tekrar süzdürüp çamaşır makinesinin kapasitesini aşmayacak şekilde perde torbasında sıktırma programında sıktırdım...

makineden çıkar çıkmaz iğde dalı ile çırptım...fakat çırpma sürem fazla uzun sürmedi...avuç içim hemen su topladı ve kavladı..ara vermek zorunda kaldım...sizin de elleriniz benim gibi bu tür işlere alışık değilse elinizi korumak için çorap giyebilir ya da sarabilirsiniz...benim aklıma o an gelmedi...

bi kaç gün hava kapalıydı ..kullanmadığım salonumda yerde pencereler açık bi şekilde kurumaya bıraktım...Güneşi gördüğüm gün dışarı çıkarıp bi iki daha vurdum değnekle...iyice kurumuş ve kabarmış olan yünleri içeri alıp mitiline doldurdum ve diktim...

anlatması kolay da bi daha tövbee
Yukarı Dön
nurdan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 1897
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nurdan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Oca 2010 Saat 19:59
annem çuvalın içine az az koyar makinede hızlı programda yıkar ama çırpma işini yapıyordu tabi
Yukarı Dön
isa okur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı isa okur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 May 2010 Saat 21:27
merhaba arkadaşlar ben sitenize yeni üye oldum ben halı yıkama işiyle uğraşıyorum ama ileride yün yıkamayıda düşünüyorum makinada denedim keçeleşti makina sıkarken sizdede keçeleşme olmuyomu sadece arapsabunumu koymak gerek oda kötü kokuyo
ClapClapClap
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1075
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mehtappp Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağu 2011 Saat 15:17
meraba arkadaşlar benimde iki tane yastığım var kuş tüyünden LOL kayınbabam sağolsun ondan kaldı LOLLOLacaba bende makinaya atsam bez torbalarda bişey olurmu nası yıkamam lazım bilmiyorum Unhappyzaten şuan sadece makinada yıkama seçeneğim var elimde yıkamam mümkün değil yün kadar sorunlu olmaz gibi geliyo bana napmalıyım sizceStern SmileStern Smile 
Yukarı Dön
Gamze Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dora'nın annesi

Puanlar: 12808
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gamze Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağu 2011 Saat 15:39
kuru temizleyiciye ver derim Mehtap tecrübeyle sabittirLOLLOLLOL 

ilk seferinde yıkadım sıktırdım makinenin amortisörleri bozuldu değişti ikincisinde yine yıkadım ama bu sefer sıktırmadım bu seferde yastık küf koktu kokusu çıkmadı bir türlü atamadım da rahmetli annemin hediyesi kaldırdım keşke yıkamasaydım derim hep.... 

<a href="http://evimizelimizde.blogspot.com.tr/">http://evimizelimizde.b
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.