Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Gelişim
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - BEBEĞİM EMEKLEMİYOR!!!!
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuBEBEĞİM EMEKLEMİYOR!!!!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
selican Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 99
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2009 Saat 12:48
evet hepsi zamanla olacak aslında fazla takıyorum ben.ceylinin dişi çıktı mı.maşallah çok şeker.
Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 16849
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2009 Saat 13:05
Canım bence diş konusunda da hiç canını sıkma, bir arkadaşımın oğlu bıcır bıcır konuşuyordu ama hiç dişi yoktu, 1,5 yaşında tüm dişlerini peşpeşe çıkarmıştı LOL
Yukarı Dön
ceylinim Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 740
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2009 Saat 13:06
Yok teyzesi dişimiz konusunda da tembeliz. Salyalarımız arttı diş geliyor gibi ama bilmiyorum. Ben 9 aylıkken babası 9,5 aylıkken çıkarmış. Bize çekerse yakında gelecek sanırım SmileSağol teyzesi,senin kuzunda öyle. Allah hepsini nazardan korusun.
Yukarı Dön
selican Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2009 Saat 13:29
amin allah tüm yavrucukları tüm kötülüklerden korusun.salyası akıyor benimde kızımn önü sırılsıklam oluyor diş bu sefer çıkacak herhaldeSmile 
Yukarı Dön
ceylinim Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2009 Saat 13:52
umarım,inşallah hayırlısıyla çıksın meleğimin dişi. daha dün kuaförde kadının bi tanesinin kızı 14 aylıkmış. 5 aylıkken emeklemiş, 7 aylıkken 10 tane dişi varmış,9 aylıkken yürümüş. şimdi dişleri tamamlanmış ve koşuyormuş. Maşallah dedim oda bana sen bi doktora git. sizde sorun var dedi. Dead uysam kadınla tartışırdım ama boşver dedim geçtim. insanlar çocukları kıyaslamayı ve morel bozmayı çok seviyor canım yaa
Yukarı Dön
selican Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2009 Saat 14:55
evet benimde çevremde okadar çok o tarz insan var ki.hepsi moral bozmak için birlik etmişler sanki.aaa dişi yok mu.aaa emeklemiyor mu.benimki erkenden emekledi,koştu falan filan.doktorada götürdüm her moral bozukluğumda.doktorumuz çok iyi ama gelmeyin artık bi şeyi yok kızının zamanla olacak dedi.artık takmamaya çalışıyorum etrafı.kim ne derse desin o benim minik prensesim.sende takma sakın.
Yukarı Dön
ceylinim Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2009 Saat 16:01

yok Sılacım  takmıyorum ben. Yeter ki iyi olsun,sağlıklı olsun gerisi gelir nasıl olsa. Bugün nezle olacak gibi bi hali var,dünyam karardı resmen. Minik kelebeğim yine canlı canlı gülsün yeter bana

Yukarı Dön
selican Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2009 Saat 17:16
geçmiş olsun canım ya.salgın var benimde kızım geçen hafta 3 gün çekti o nezleyi.bende mahvoldum hiç yüzü gülmeyince .inşallah bir an önce atlatır.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 6>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.