Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Gelişim
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - BEBEĞİM EMEKLEMİYOR!!!!
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuBEBEĞİM EMEKLEMİYOR!!!!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
meryem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Ali İlber'in annesi

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4308
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2009 Saat 01:11
maaşallah pek şeker...Stararkadaşlaarın dediği gibi .kimi bebek emeklemez...kimi bebek poposunu ata ata ilerler...senin kızın da eminim kısa sürede emeklemeden yürümeye başlayacak...emekleyen çocukların daha geç yürüdüğü kanısındayım...emeklemeyenlerin başka şansı olmadığı için hemen yürümeye başlıyorlar...

benim oğlum emeklemeye başladığında 8 aylık civarındaydı...emeklesin diye egzersizler yaptırıyordum ....bi süre oğlum yüzüstü yatarken  ileri doğru atması için kendini ayaklarından destek veriyordum....bunu başardıktan sonra yine yüzüstü konumdayken karnın ı ve göğsünü genişçe kaplayacak şekilde başörrtüsünü beline geçiriyor,başörtünün iki ucunu yukardaa birleştirip kendim emekleme pozisyonu verdiriyordum yukarı kaldırarak...bazen başörtüyü sıkıca tutuyor bazen de serbest bırakıp onun dizleri üstünde durmasını bekliyordum...öyle öyle yaparken ...bi akşam uyutmak üzereyken yatağın üzerinde kendi kendine emekleme pozisyonu almaya başladı...o gece kendi de farkındaydı bi şeyleri başardığının....sevincinden uyuyamadı tabi o geceLOL....sen de deneyebilirsin istersen...

Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 16849
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2009 Saat 10:11
Canım arakdaşların da dediği gibi her bebek emekleyecek diye bir şart yok ki, bence hiç sıkma canını Smile benim kızım 8 aylıkken emekledi ama 14 aylıkken yürüdü, bazen emekleyen çocuklar geç yürüyebiliyor Ermm

Düzenleyen fatoş - 17 Eki 2009 Saat 10:49
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2009 Saat 10:42
Benim kızım 11 buçuk aylıkken emekledi,1 buçuk yaşında yürüdü,tembel tenekem benimLOL
Yukarı Dön
hülya Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Puanlar: 9316
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2009 Saat 10:45
canım benim oğlumda 10 aylıkken emeklemeye başladı
11,5 aylıkkende yürüdü sen üzülme zamanı gelince yürüyecektir
14-15 aylıkken yürüyen çocuklar biliyorum

diş ise bambaşa bir konu genetik ailelerde geç diş gelen varsa ona çekmiş olabilir
benim ve eşimin ailesinde dişler erken geliyormuş bebeklerin o yüzden oğlumunki çok erken geldi dişleri
senin yavrununda yakında gelmeye başlar dişleri
Yukarı Dön
selican Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 99
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2009 Saat 11:16
fatoş,meryem ve burcu teşekkürler.sizlerinde bebekleriniz maşallah çoooook şeker.allah nazarlardan korusun.etraftakilerin aaaa kızın emeklemiyor mu demesi canımı çok sıkıyor.arkasından da diyorlar dişide mi çıkmadı.evet çıkmadı napiyimCryCry bende isterdim her şey erkenden olsun ama olmuyor.o benim biricik kızım çok seviyorum.
Yukarı Dön
selican Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 99
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2009 Saat 11:20
evet diş konusunun genetik olduğunu biliyorum.benimde dişim 10 aylıkken çıkmış ama eşimin erken çıkmış.evde herkes dört gözle dişini bekliyoruz diş hediği yaparız biz.sizde de var mı.
Yukarı Dön
ezel Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Bal EGE'nin Annesi Fethiyeli Mod

Puanlar: 6410
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2009 Saat 11:32
Canım bebeğin çok güzel önce maşallah Star
Benim oğlum 12 aylıkken emekledi 15 aylık yürüdü. Etrafına kulaklarını tıka çünkü her konuda senin bebeğini etraftaki bebeklerle kıyaslamaya devam edecekler. Aaaa falancanın bebeği yürüyor seninki yürümüyormu Angry, aaaa falancanın bebeği konuştu seninkinin kulağına bir baktırr Angryvs. gibi... Duyma bunları bebeğinin her gününün keyfini çıkar Smile
SEVGİNİZ ADALETİNİZE, NEFRETİNİZ SAYGINIZA ENGEL OLMASIN....
Yukarı Dön
ceylinim Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 740
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2009 Saat 12:36
canım ezel'e katılıyorum. Ceylin emeklemeden önce aaa emeklemiyor mu dediler. şimdi emekliyor dişi yok mu yürümüyor mu diyorlar. hiç duymuyorum bile onları çünkü 28 senedir dişimde de var yürüyorum hatta artık sürekli koşuşturuyorum elime ne geçiyor? yani demem o ki aceleye gerek yok, hepsi zamanla olacak. kimseyi duyma sende, biliyorum takma desemde insanı kafası karışıyor ama elden birşey gelmiyor Wink
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 6>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.