Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > Forum Kuralları ve Kullanımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - video eklemek için...videolu anlatım 8
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

video eklemek için...videolu anlatım 8

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 8>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
dewrano Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 37
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dewrano Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: video eklemek için...videolu anlatım 8
    Gönderim Zamanı: 28 Şub 2007 Saat 10:10
Merhaba,

Youtube videolarınızı siteye eklemek için;
http://www.youtube.com/watch?v=wbgbBB98S1c
şeklinde olan YouTube linkinden watch? kısmını silip "v=" kısmını da "v/" e dönüştürmelisiniz. Daha sonra oluşan linkinizi flash tagları arasına koymanız yeterli.
Siteye eklemek için oluşturulan kod:
[*FLASH WIDTH=432 HEIGHT=344]http://www.youtube.com/v/wbgbBB98S1c[/FLASH*]

Not:
Siteye eklemek için oluşturulan kodu kullanırken * işaretleri olmamlı. Bu mesajın görülmesi için benim eklediğim bölümdür.

Düzenleyen Gülsen - 21 Oca 2011 Saat 23:47
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Oca 2008 Saat 01:37
arkadaşlar yukarda tarif var ama yapamayanlar için bende tarif edeyim...

yaptığım aşamaları yazıyorum...önce yukardaki işlemi tamamlanan linki kopyalıyorum..

[*FLASH WIDTH=432 HEIGHT=344]http://www.youtube.com/v/wbgbBB98S1c[/FLASH*]

ve bu linkten * bu işareti çıkarıyorum..

açık olan youtube sayfasında  yukardki tarifteki gibi   watch?v=   yazısını çıkarıyorum ve  com/  dan sonra v/ koyuyorum sonra kopyalıyorum linki...

[FLASH WIDTH=432 HEIGHT=344][/FLASH]  yukardaki linkten youtube linkini bu şekilde siliyorum ve oraya kopyaladığım youtube sayfasını yapıştırıyorum...

Düzenleyen emine - 09 Oca 2008 Saat 01:38
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Oca 2008 Saat 01:47
bahar ve duygu umarım yardımcı olmuşumdur..yapamadığınız yerlerde burdan yazarsanız yardımcı olurum..

ayrıca duygu aynen yukardaki tarife göre yaptım dediğin gibi (tube) falan eklemedimki ben..

Düzenleyen emine - 09 Oca 2008 Saat 01:56
Yukarı Dön
ifakat Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
"Yağmurun annesi... Çıtır pare mod"

Puanlar: 11323
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ifakat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Oca 2008 Saat 01:59
aa eminem yağmuru eklemiş ClownClowncanım sağolasın

Öyle bir kul hakkım varki benden alınan... ALLAH'ım yarına bırakır ama ,yanına bırakmaz ASLA...!!!
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Oca 2008 Saat 02:07
çok tatlı yaaa bıcırıkApprove
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yasemin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Oca 2008 Saat 06:42
annesine cekmis cadi emineeee

Yukarı Dön
ALPELLA Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 12205
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ALPELLA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Oca 2008 Saat 11:11
Anaaa ben yeni gördüm

Ben o cimcimenin makarna yiyişine kurban olurum ClownClown
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7483
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duygu07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Oca 2008 Saat 19:15
Emine teşekkürler. You Tube sayfasında yapınca oldu. ama burda olmamıştı.Thumbs%20Up

Düzenleyen duygu07 - 09 Oca 2008 Saat 19:16
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 8>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.