Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > İkiz Anneleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - kızlar nerelerdesiniz
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konukızlar nerelerdesiniz

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
yeşim Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Süper Anne

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4345
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Kas 2009 Saat 20:05
LOLLOLMerhaba arkadaşlar..Bende kulağım neden çınlıyor diyordumLOL...Evimde Pc olmayınca ancak annemlerde ve kızkardeşimde giriyorum nete ve oda şuanki gibi zor şartlar altında...
Benimkiler dayısıyle çiftetelli oynarken bu fırsatı değerlendireyim dedim ama cümlemi tamamlayamayacağım sanırım..Arda ve Azra kapışmışLOLLOLLOLLOLAzra operayı andıran sesiyle bağırıyor.....LOLLOLLOLLOLİşte geldi.....Hadi kızım git dayı sana elma versinde yiyin dedim...LOLLOLLOLKoştu gitti...SupermenAzrayı sadece yemekle kandırabilirsinizPig
İkizlerim Azra ve Arda
Yukarı Dön
balkız Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 179
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Kas 2009 Saat 04:33
Big smilemerhaba ben yeni katıldım aranızaa benim ikizler 10 aylıkk ve bikaç aydırr uyku düzenleri bozulduuu saat 4:30 ben hala uyumadım onlarda uyumadı naptıysam olmadııı uyumuyolarr çok hareketliler maşallah hızlarına yetişemiyorumm valla
iki küçük dünyaya gönüllü hapsoldum
Yukarı Dön
sude42 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 104
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ara 2009 Saat 01:46
merhaba benım ıkızlerde 19 aylık bır kızım bır oglum var bır yaramaz bır yaramaz acayıp ınatlasıyorlar
tek basıma baktım bugune kadar com yıprandım ama cok guzel bır duygu anlatılmaz guzel
onceden pcbasına gecebılıyordum ama artık ben oturunca hemen ıkısıde kucagıma gelıyor
ee halıyle bende hemen kalkıyorum cunku ıkısı kucagımdayen hıc bısey yapamıyorum dogal olarak cok hareketlıler hıc durmuyorlar yerlerınde ne gece ne gunduz uykusu var  hıc uyumazlar acayıp yoruluyorum ınsallah bırazcık akıllanırlar allahımCry
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.