Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > İlaçlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - fitil kullanımı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumfitil kullanımı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
atos Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 127
Mesajın Direkt Linki Konu: fitil kullanımı
    Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2009 Saat 10:00
Kızım 54 günlük zaman zaman yoğun gaz sancısı yaşıyor ne yapsak fayda etmiyor.Her zaman olmamak şartıyla doktorum Paranox S fitil kullanabileceğimi söyledi.Kızım bir aylıkken fitilin yarısını bölüp kullanmıştım fitil kullanımından yaklaşık 45 dakika sonra rahatlayıp uyumuştu.Ben yinede o günden beri hiç fitil kullanmadım.Sancıları çok yoğun olduğunda kullanmam doğrumu sizce yorum yaparsanız sevinirim.İki aylık bebeğe bütünmü yarımmı kullanmalıyım bilgi verirseniz sevinirim.Teşekkürler iyi çalışmalar.
BELİNAY
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113121
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2009 Saat 10:32
Fitil veya başka ilaca gerek yok. Gazını düzgün çıkarın. Eğer kabahat sizde ise, hıçkırık ve yellenme çok artar. Dik vaziyette kucağınıza alıp, sırtına vurmanız gerekli. Vurma şiddeti alkış yaptığnız şiddette olmalı. Çocuk bu masajdan memnun kalırsa, başını yan çevirip, göğüsünüze yastlar. Dalga geçtiğinzde, başı düzleşir, geriye gider ve arkadan yaygar gelir. Birde benim gaz çıkartmakla ilgili bir videom olacak. Onu bir arayın..
Yukarı Dön
atos Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 127
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2009 Saat 11:03
hocam ateş durumunda paranox fitili tam kullanabilirmiyim .henüz 54 günlük olduğu için yarımmı kullanmalıyım
BELİNAY
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113121
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2009 Saat 17:13
2 ayını bitirene kadar en fazla 2 defa yarım kullanabilirsiniz.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.