Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Tanışma / Muhabbet > İl il anneler ve anne adayları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Antalya
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Antalya

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 174>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 7483
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duygu07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Antalya
    Gönderim Zamanı: 23 Eki 2007 Saat 13:22

Antalya'da yaşayan annelerle tanışmak, bilgilerimi aktarmak ve sizlerden fikir almak için sabırsızlıkla bekliyorum. Eğer bu sitedesiniz siz mükemmel anne olmalısınız ve ben de sizlerle tanışmak istiyorum.

Sevgiler,
Duygu SÖZERİ

Düzenleyen Siddartha - 01 Ara 2009 Saat 14:17
Yukarı Dön
duru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

"Yiğit ve Efe'nin Annesi"

Puanlar: 2231
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duru Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eki 2007 Saat 15:54
Aaa gözlerime inananıyorum 8 aydır burdayım şükürler olsun bir Antalyalı geldi.Antalya başlığı açmamıştım çünkü aktif bir başlık olmayacak ve topic düşecekti.Memnun oldum sizi burada görmekten.Ben Altınkumda oturuyorum siz neredesiniz?

Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duygu07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eki 2007 Saat 16:19
Orjinalini yazan: duru duru Yazdı:

Aaa gözlerime inananıyorum 8 aydır burdayım şükürler olsun bir Antalyalı geldi.Antalya başlığı açmamıştım çünkü aktif bir başlık olmayacak ve topic düşecekti.Memnun oldum sizi burada görmekten.Ben Altınkumda oturuyorum siz neredesiniz?

Amanınnnn ne mutlu oldum Duru Hanım. Ben Dedeman'da oturuyorum. Akdeniz Üniversitesi'nde memurum ama bir yıl ücretsiz izin aldım. Seneye Eylül gibi çalışmaya başlayacağım. Tabi ki yıllık izinlerimi de verirlerse... Benim kızım 4 Mayıs doğumlu sizin? Umarım sizinle çok paylaşımımız olur sevgiler.
Duygu
Yukarı Dön
duru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duru Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eki 2007 Saat 23:33

Akdeniz üniversitesinde çalışıyorsunuz demek,biz her türlü sağlık sorunumuzda ordayız:)hamileykende kontrollere oraya gittim doğumumuda orada yaptım.Şimdi 2.bekliyorum yine oraya gidiyorm.Bende emniyet mensubuyum,ücretsiz izindeyim martta başlayacağım,ama 3-4 hafta kadar çalışıp tekrar doğum öncesi izne ayrılacağım nasip olursa doğumumda nisanda olcak.oğlum 10,5 aylık.

tanıştığımıza memnun oldum.görüşmk üzere...

Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duygu07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eki 2007 Saat 00:49
Amanın Duru Allah kolaylık versin yaw.  Neden acele ettin bu kadar canım? Tabi işinize karışmak istemem ama ne bilim helal diyorum kolay gelsin sana. Ben Akd. Ün. çalışmama rağmen oraya kontrole hiç gitmedim. Ben personel olmama rağmen zor muayene oluyoruz. Bir de mesafe evle çok uzak. O nedenle ben Anadolu Hastanesi'nde yaptım doğumu süperdi diyorum. Bir daha yapmak istesem orda yapardım sanırım. Ya ben işe hiç başlamak istemiyorum aslında ama memurluk ii bir şey şu an için. O nedenle yapmak zorundayım. Bana kalsa bebeğim doğduğundan itibaren hep "çalışmak istemiyorum" demeye başladım. Allah bana yardım etsin yoksa ben de senin gibi mi yapsamDisapprove? Ama zordur be canım. Neyse umarım senle çok şey paylaşırız. Şimdilik bu kadar yazıyorum. Bebişlerini ve seni öptüm.

Düzenleyen 1978koaka - 25 Eki 2007 Saat 00:50
Yukarı Dön
duru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duru Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eki 2007 Saat 14:15

Tıp fakültesi ssk hastalarınada bakmaya başlayınca yoğunluk daha da arttı,muayeneye gidiyoruz ama saatlerce beklediğimiz oluyor.evimn yakınında özel bir hastane var oraya gideceğim rutin kontrollere ama doğum yine tıpta olur.

Doğum yaptıktan sonra bende işten çok soğudum,sanki önceden hiç çalışmamışım gibi hiç işe dönesim yok.Cry

Yukarı Dön
botag Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 691
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı botag Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Eki 2007 Saat 18:39
merhaba.ben de antalya da oturuyorum.benim de 7 aylık yaramaz bir kızım var.ücretsiz izindeyim.annemlerle birlikte ona bakmaya çalışıyorum.şu an ayağımda uyuyor ve ben mesaj yazıyorum.bir dakika kendime vakit ayıramıyorum.

Düzenleyen Siddartha - 01 Kas 2007 Saat 12:00
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duygu07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kas 2007 Saat 00:03
botag aramıza hoşgeldin. nerde oturuyorsun?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 174>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.