Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Tanışma / Muhabbet > İl il anneler ve anne adayları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Samsun
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuSamsun

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 9>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
piar Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Selim ve Dilara`nin Güzel Annesi

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1675
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Tem 2008 Saat 00:36
Sağol canımSmileÇok iyiyim çok şükürSmileO taşınma işide bitip düzen oturunca çokta iyi olurum herhaldeSmile2-3 hafta sonra taşınmış olucaz sanırım.İstanbuldan ayrılmak zor gelecektir bana ama böylesi hepimiz için daha iyi olacaktır sanırım.
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Tem 2008 Saat 00:26
Orjinalini yazan: piar piar Yazdı:

Sağol canımSmileÇok iyiyim çok şükürSmileO taşınma işide bitip düzen oturunca çokta iyi olurum herhaldeSmile2-3 hafta sonra taşınmış olucaz sanırım.İstanbuldan ayrılmak zor gelecektir bana ama böylesi hepimiz için daha iyi olacaktır sanırım.

tabi canım,hakkınızda nasıl hayırlıysa,öyle olsun zaten.bende ankaradan istanbul a gelin gittim evlendiğimde,2 sene kadar kaldık,o zaman pek sevmemiştim istanbul u ama sonra arkadaşları ziyaret etmek,gezmek için gittim,işte o zaman sevdim istanbul u.ve çok özledim,uzun zamandır gidemiyorumConfusedinş.en yakın zamanda gidip gezmek,arkadaşlarımı ziyaret etmek istiyorum.sana kolay gelsin canım,Allah yardımcın olsun..Clown
Yukarı Dön
oğuzkağan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2960
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağu 2008 Saat 14:32
Orjinalini yazan: y_bal y_bal Yazdı:

merhaba ...samsundaoturmuyorum ama samsunluyum :)) bafrayı bilirsin belki orası bizim köyümüz işte Big%20smile gebzede ikamet ediyorum yıllardır samsunu bir kere gördüm gelmek bir kere nasip oldu ama işte insanın memleketi çekiyo her ne kadar görüp bilmesemde görebilsem gidebilsem diyorum son zamanlarda çok güzel olmu sanırım çalışmalardan dolayı bu arada biz bol bol eskişehire gidiyoruz eşim den dolayı o eskişehirlide :) hem yeni üyeyim hem yeni bir anne adayıyım kaç gündür geziyorum bu forumu bayıldım  keyifli sohbetler hoşmuhabbetler dileğiyle by..

hoşgeldin canım siteye.
[
Yukarı Dön
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağu 2008 Saat 14:35
gülaycığım ve reyyencığım samsuna beklerim.şimdi çok daha güzelleşti samsun
[
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2663
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağu 2008 Saat 15:13

kusura bakmayın bi kaç gündür giremiyorum yeni okuyabiliyorum yazılanları :)) öncelikle hoşbuldukk cnm çok saol dediğin gibi samsun eminim gün geçtikçe daha da güzelleşiyodur.Reyyancım nasıl memnunmusun bizden :)) samsunlulardan yani :)) şakak bi yana ben de samsunu çok bilmem  senin gibi bi kere gittim ama aşık olup döndüm güzelliğine daha da nasip olmadı inşallah bundan sonra olur :) bakarsın tanışr kaynaşır beraber gideriz belki :)) 

Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağu 2008 Saat 22:24
Orjinalini yazan: oğuzkağan oğuzkağan Yazdı:

gülaycığım ve reyyencığım samsuna beklerim.şimdi çok daha güzelleşti samsun

inş.haticeciğim,çok isterim canım.hatta o gittiğimizde,eşimin liseden arkadaşı,sinop ta orman şefliği yapıyordu,sağolsun arabasıyla o gezdirmişti bizi.geyikkoşan,alaçam a gittik,çok beğenmiştim oraları.dönüştede,çok güzel bir yerde,harika bir balık yedirmişti sağolsun,o balığın tadı hala damağımdaEmbarrassedhatta ben ordanda sinop a geçmeyi çok istemiştim ama hava kapandı,eşimde,artık 1 haftadan önce açılmaz hava,dönelim dediConfusedama inş.samsun a gelecek olursam,mutlaka görüşmek isterim canım.Clown
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağu 2008 Saat 22:26
Orjinalini yazan: y_bal y_bal Yazdı:

kusura bakmayın bi kaç gündür giremiyorum yeni okuyabiliyorum yazılanları :)) öncelikle hoşbuldukk cnm çok saol dediğin gibi samsun eminim gün geçtikçe daha da güzelleşiyodur.Reyyancım nasıl memnunmusun bizden :)) samsunlulardan yani :)) şakak bi yana ben de samsunu çok bilmem  senin gibi bi kere gittim ama aşık olup döndüm güzelliğine daha da nasip olmadı inşallah bundan sonra olur :) bakarsın tanışr kaynaşır beraber gideriz belki :)) 

memnun olmasam,19 sene ne işim var adamın yanında gülayWinkLOLLOL.inş. beraberde gideriz canımClown
Yukarı Dön
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ağu 2008 Saat 14:11
sitede samsunu çok fazla bilmeselerde samsunlu annelerin olması ne güzel.arkadaşlar samsuna gelin de bizde bir buluşma gerçekleştirelimClown
[
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 9>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.