Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Hamilelik
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - aşermeyle cinsiyet tahmini
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuaşermeyle cinsiyet tahmini

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
BERFIN_1811 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 75
Mesajın Direkt Linki Konu: aşermeyle cinsiyet tahmini
    Gönderim Zamanı: 06 Haz 2009 Saat 23:38
arkadaşlar akşam üstü komşumdaydık konu aşermeden açılnca ben sadece et yemek istediğimi başka hiçbişiyi canımın çekmediğini söledim bana oğlanlar et sever dedi oğlun olabilir dediWink güleyimmi ağlıyımmı şaşırdım tatlı ve ekşi olayını duymuştum ama et ilk defa duydum annemde onayladı yanlızSmile erkek kardeşimde oda et istermiş hep varmı tecrübe sahipleri oğlan anaları etmi yedi yani hepBig smileherkes öğrendi bebişinin cinsiyetini burda bi kaç kişi hariç.çok merak ediyorum ben .bi taraftan düşünüyorum kız olursa kızımın 3 çocuk büyütecek kıyafeti var yırttık masraftanBig smile ama kaynanam erkek doğursam bizi kostüme boğarClap buda avantajBig smile o kadar istiyo yaniLOLkarakaşlı kara gözlü erkek çocuğu olsun die dua ede ede aynı özelliklerde kız doğurdum ama bunda henüz haberi yok daha bakalım napcak bu sefer.aşermelerle tahminler tutuyomu kızımda ekşi limon aşermiştim ben ama 3.aydan sonra tatlıyla beslendim resmen.allah hayırlısını versinhepimize bi oğlum olmasınıda isterim tabii ama allah verirse kızda erkekte başım gözüm üstüne rabbimden gelene şükür derim ama bu yazıyı o amaçla yazmadım sadece komikti paylaşmak ve sizdende varsa komik hikayeler bilmek istediğim için açtım topiki(bu arada topici mi yazayım topiği mi yazayım dedim ortası bu oldu idare edin hamileyim uğraşmıiimBig smile)

allah herkesin bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin olmayanlarada hayırlı zamanda versin inş.amin amin amin.
url=http://lilypie.com][/url]
Yukarı Dön
superisi Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3392
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Haz 2009 Saat 23:59
Canım dilerim Allah gönlüne göre hayırlı bir evlat verir. Gelelim aş ermesine. Benim 4.5 yaşında bir kızım var şuanda da 6 aylık 2. bebeğime hamileyim.İki hamileliğimde tamamen çok çok farklı. Kızımda sürekli ekşi tükettim ve bol bol meyve. Et te canım çok çekti. Şuan Allah nasip ederse cinsiyeti erkek ve ben bundan da et yiyorum. Ama bunda tatlı ve acıyıyı çok tüketiyorum. Ekşiyle aram yok. İnanırmısın ilk aylarda kahvaltıda baklavayla çay içiyordum. Halada tatlıya düşkünüm tabiki biraz frenledim. Ama hamile arkadaşlarım da var erkek ve kız hamilelikleri aynı giden de var. Yani canım tamamen değişebilir.
ZÜLAL(Bookworm)
Yukarı Dön
meryem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Ali İlber'in annesi

Puanlar: 4308
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Haz 2009 Saat 00:12
ayş e sağlıklı doğumlar diliyorum önceSmile
çok heyacanlı olduğun belli..Smile
ben pek aşermenin ccinsiyet tahminin de doğru bulgular vereceğine inanmıyorum...ben de eeti günlük tükettim gebeliğimde ama canım istediğinden ziyade yememm gerektiğini düşündüğüm için yedimm...yeri geldiğnde dr lar  ultrasondaki bilimsel verileri bile yanlış yorumlayıp cinsiyeti tahmin edemiyorlar...

kendini şartlandırma...canın ne istiyorsa onu ye...aşerme de bence vücudun eksik vitamin ve minerallere karşı verdiği bir tepki..bir alarmm...Smile

Yukarı Dön
BERFIN_1811 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 75
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haz 2009 Saat 00:13
evet ya heyecan çok fazla meryem sanki ilk kez hamileyim gibi Wink bu mükemmel bi duygu kendini özel hissediyorsun en başta  bende tabiki önce hayırlısını istiyorum sağlıklı olsun istiyorum ama bi oğlum olmasınıda istiyorum tabiki.çok şey istedim yine ya biri beni durdursunBig smilerabbim önce kızıma hayırlı ömür versin onlar çok ayrı.
ama komiğime gidio işte kızımdada karnın sivri yüzün başka deyip deyip doldurdular beni bende eşimi tabikiBig smilebi gittik kız şoktayız tabi 6 farklı yerde bilmiyomuş gibi sordum o zman hepside kız dedi tabiBig smile ama ben doğurana kadar kimse inanmadı çevremde
şimdi 6 haftalığım ama kızım erkeğe benziomuş arkası oğlan die başladılar bile ama takmamaya duymamaya çalışıorum hele eşime hiç söylemiyorum .

ama güzel oluyo bunlar anı olarak kalıo o yüzden açtım konuyu gülüyoruz işte haydi kızlar anlatın bakalım sişze gelen yorumlarıBig smileBig smileBig smile

Düzenleyen BERFIN_1811 - 11 Haz 2009 Saat 00:13
url=http://lilypie.com][/url]
Yukarı Dön
Gamze Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dora'nın annesi

Puanlar: 12808
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haz 2009 Saat 00:34

canım ben oğlan annesiyim sadece ekşi yedimLOLLOL yani bana da ilk başlarda kız dediler ama oğlan oldu eti zaten toksoplazma yüzünden pek yiyemedim aklım fikrim ekşideydi hatta bir meyve var yazmıyacam şimdi ömrüm boyunca toplasan o kadar yememişimdir hamileliğimde yediğim kadarLOLLOL LOL

sağlıkla bebeğini kucağına alman dileğiyleStar

<a href="http://evimizelimizde.blogspot.com.tr/">http://evimizelimizde.b
Yukarı Dön
BALIM Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 949
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haz 2009 Saat 22:32
bende oglulmda pek as ermemistim ama bende yesil zeytini cok yiyordum cerez niyetine bi kase dolduruyordumLOL bundada daha bisey yok bakalim belki zaman ilerledikce olursa bilmem

Düzenleyen BALIM - 11 Haz 2009 Saat 22:33
<a href="http://www.baby-gaga.com/">
<a href="http://lilypie.com">
Yukarı Dön
demet Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge
İKİ MELEĞİN ANNESİ, FORUMUN TATLI MELEĞİ

Puanlar: 2530
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haz 2009 Saat 22:42
benım de tunada et e duskunlugum artmıstı.hıc et yemeyen ben et beyaz et turlerını cok tuketır olmustum fıstık falan karbonhıdrat yönu agır beslenıyordum.tuna merhaba dedı bıze.ceylınde hep meyve sütlü tatlılar.tunada serbetlıydı bu tatllarLOLondan 22 kılo almıstım.tunayıda gören kız gıbı oglun var arkası kız bunun derlerdı hadı canım der gecerdım kocakarı ınanclar bunlar derdım.ama ceylın ceeee dedı...LOL
Mevlam Sen'den gelene, gelmeyene; ne şekilde belirlemişsen kaderime, bu oyundaki biçtiğin rolüme, yürekten kocaman bir EYVALLAH
Yukarı Dön
Hercai75 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 427
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Haz 2009 Saat 00:03
Bende iki oglan annesiyim. Ikisinde de eksiyi cok severdim. Ilk oglumda cok balik yemek istemisti canim ki ben hic balik sevmezdim, kokusuna bile tahammül edemezdim. Ikinci oglumda da bir defa et canim cekti ama o bicim. Oturdum, sanirim koca koca 3 parca falan yedim, sonra midem bulanmistiLOL bidaha da o kadar et yedigimi bilmem. Benim büyük ogluma da hep kiz güzeli, bunun arkasi kiz olucak dediler, ama büyük ogluma hic benzemeyen bir oglum daha oldu. Büyük oglum kücükken sarisindi, saclarini da uzun birakiyordum, prenses diye seviyolardi sokaktaLOL. Kücük oglum ise koyu sacli. Iste bende pek inanmiyorum asermeyle cinsiyetin ilgisi oldugunu. Gerci karnim ikisinde de sipsivriydi...  Allah en basta saglikli bebis versin sana canim, ama insallah gönlüne göre de olur.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.