Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Evlilik & İlişki
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Eşinizle Nasıl Tanıştınız ?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuEşinizle Nasıl Tanıştınız ?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 20>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 16849
Mesajın Direkt Linki Konu: Eşinizle Nasıl Tanıştınız ?
    Gönderim Zamanı: 03 Ağu 2007 Saat 13:45

Ben çalışırken 2 yıl sonra aynı iş yerinde, bilgisayar bölümünde eşim de çalışmaya başladı, o zamanlar kendi mesleğini yapmıyordu ..

Bir süre sonra bazı arkadaşlarım eşimle birlikte olmamız için ara bulmaya çalışıyorlardı ama benim o zamanlar benim hiç ilgimi çekmemişti, niye mi, benim için çok büyük eksisi vardı, çünkü Karadenizliydi, o dönemlerde ben “ Karadenizli bir erkekle mi evlenmek, Allah korusun “ diye tahtalara vuruyordum, ( hiç bir zaman büyük konuşmayacaksın işte, Allahın sopası yok ki .. ) Karadenizli birini istemiyordum, sakın yanlış anlamayın, bende Karadenizliyim, o dönemler sadece erkeklerine gıcık oluyordum, sadece gördüğüm bir kaç örneklerden dolayı Karadeniz erkeği bana hep çok sorumsuzmuş gibi geliyordu .. ( Eşim bu ön yargımı çürüttü, Allahıma şükürler olsun, eşim hiç sorumsuz biri değil, özel günleri hatırlamıyor ama olsun ne yapalım, idare ediyoruz artık )

Bir gün eşim benim camımın önüne geçmiş, öyle kitlenmiş bakıyordu, bende bir şey isteyecek heralde diye bekliyorum, sonra “ ne oldu bir şey mi var “ dedim, o da birden kendini toparladı, “ yoo yok bir şey “ dedi gitti, bende Allah Allah ne garip bir tip diye içinden geçirmiştim, o dönemler tabi o benden çok hoşlanmış, yazık öylece kitlenmiş, beni seyrediyordu, bende orada onu bozmuş oldum ..

Ben evime bilgisayar almıştım, iş yerime kasayı getirdim o da yüklemesi ile vs. ile ilgilendi, o zaman, ne iyi çocuk, istese yapmazdı diye içimden geçirdim, öyle bir kaç konu da bana yardımcı olmuştu, bir süre sonra bu kendi bölüm başkanı ile anlaşamadığı için istifa etti, sonra vedalaşmaya yanıma geldiğinde bana, benimle yemeğe çıkmak istediğini söyledi, bende pek hayır diyemem, yani kimseyi kırmak istemem, ee bana da yardımı dokundu, o an kırmak istemedim ama o da ilişkimizin temeli oldu ..

Eee sizin hikayeniz nasıl kızlar ???

Düzenleyen fatoş - 11 May 2009 Saat 00:08
Yukarı Dön
rosam73 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 819
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağu 2007 Saat 14:50
fatoş bence sende o dönemde eşinden bayağı hoşlanmışsın ilgi duymuşsun canım.Güzel bir hikayee.Heart
Yukarı Dön
rosam73 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağu 2007 Saat 14:57
 Biz eşimle görücü usulüyle evlendik.3 ay içerisinde  söz nişan düğün hepsini yaptık.Eşimin anneannesi sora sora beni bulmuşLOL
EE eşimde beni gördüğünde dili tutulmuşş illada şule olacak demişşşLOLLOL
17 yıllık sağlıklı huzurlu bir evliliğimiz var umarım hep böyle devam eder.
17 yıl gülüşe didişe  buraya kadar geldik çok şükür darısı sizlere kızlarrrr
Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağu 2007 Saat 15:09
Şuleciğim, Allah mutluluğunuzu ömür boyu da.m etsin ..
Yukarı Dön
nilay Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

"Maviboncuk'un Annesi..."

Puanlar: 10862
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağu 2007 Saat 16:37
aminnnnn...hepimizinkini.....

ben eşimle aynı işyerinde tanıştık.yazık bir ay boyunca bu akşam yemeğe gidelim dedi her seferinde bir bahane ile kaçtım,en sonunda son kez soruyorum bir daha ağzımı açmıcam dedi,ne olduysa peki dedim ve o gün  bugündür beraberiz,tam altı sene oldu maşallah bu ayın  27 sinde 2.ci evlilik yıldönümümüz,evet bizde çok zor günler atlattık ama saygı ve sevgi yok olmadığı sürece evlilikte ( beraberlikte ) yıkılmıyor.....hep beraber mutlu ,sağlıklı nice yıllara kızlar....
Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağu 2007 Saat 16:51
Amin güzelim
Yukarı Dön
nilay Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

"Maviboncuk'un Annesi..."

Puanlar: 10862
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağu 2007 Saat 16:58
AMİİİN
Yukarı Dön
rosam73 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağu 2007 Saat 17:06
AMİİN. ALALH HERKESE YUVASINDA HUZUR VERSİN.SAYGI ,SABIR VE BAĞLILIK EVLİLİĞİN TEMEL TAŞLARI GİBİ
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 20>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.