Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Evlilik & İlişki
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Eşinizle Nasıl Tanıştınız ?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuEşinizle Nasıl Tanıştınız ?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 20>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
duygu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dedektifler Odası Başkanı :)

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 9950
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eki 2007 Saat 23:21
Orjinalini yazan: MySons MySons Yazdı:

duygu bu topige yeni girdim ve senin hikayeni okudugum gibi hemen cevap yazayim dedim, ötekilerinkinide okuycam simdi!!!
cok güzel hikayeniz ve cok güzel bir temeliniz var bence, cünkü uzun süre bi normal arkadasliginiz olmus, bence cok güzel.... allah mutlulugunuzu daim etsin ve kötü gözlerden korusun sizi yavrunuzla birlikde!!! Star

Çok teşekkür ederim. Sizin hikayeniz de çok güzel. Senin için saçlarından vazgeçmesi çok hoşuma gitti :)
Yukarı Dön
hande Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

"Minik Naz'ın Annesi Günün Anlayan Modu"

Puanlar: 3356
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eki 2007 Saat 22:10
ben daha hıc bırını okuyamadımEmbarrassedbenımde 99da baslayan bır hıkayem var ama rahat bır zamanda sındıre sındıre yazıcam....
Yukarı Dön
nil2007 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 851
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Kas 2007 Saat 17:38
bende bir ortak arkadaşımız sayesinde tanıştım ve iyikide tanıştırmış bizi çok mutluyuz allah bozmasın
Yukarı Dön
ifakat Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
"Yağmurun annesi... Çıtır pare mod"

Puanlar: 11323
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Kas 2007 Saat 03:24
ben eşimle çalıştığım işyerinin hemen alt sokağında tekelde çalışıyordu tabi bizede orda alışveriş yapıyorduk benim açıkcası hoşuma giderdi ama çok utangaç biriydim yüzüne bile bakamzdım neyse işten ayrıldım ay sonu kalan ücreti almak için iş yerine uğradım çıktıktan sonra bir sigara almak için büfeye gittim abisi iştenmi ayrıldınız birkaçgündür yoksunuz diyince benimki hemen suratıma baktı evet dedim o sırada eşim sigarayı uzatırken birdaha sizi göremeyecekmiyiz belki buralarda bir iş olur nasıl size haber verebiliriz deyince iyi olurdu aslında bende isterim haber vermenizi diyince bende tel numaram bu birşey olursa arayabilirsiniz demiştim ordan çıktım otobüse bindim tam gidiyordum telefonum çaldı isimlerimizi bile bilmiyorduk daha kendisinin kim olduğunu onu yanliş anlamamamı istedi konuştuk 1 hafta sonra buluştuk ve 3 sene çıktık ailem vermek istemedi erken daha diyorlardı vazgeçerim ümidiyle beklediler ama sonra eşimi tanıyınca çok sevdiler çok ağırbaşlı işi gücü olan sigarası içkisi kumarı olmayan biri bizimkide istiyor verelim bağri dediler yaklaşık 4 sene sonra evlendik onunla çok mutluyum birbirimizi anlıyor ve çok değer veriyoruz iyiki tanışmışım diyorum her seferinde ailemlede araları çok mükkemmmel önemli olan benim için aileme saygı göstermesidir ailem eşim kızım benim herşeyim onları çok seviyorum Alah annemi eşimi başımdan eksik etmesin amin

Düzenleyen ifakat - 07 Kas 2007 Saat 03:24
Öyle bir kul hakkım varki benden alınan... ALLAH'ım yarına bırakır ama ,yanına bırakmaz ASLA...!!!
Yukarı Dön
ekin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 118
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Kas 2007 Saat 14:09
fatoşcum bende senin gibi çok çok büyük konuşmuşum galiba asla ısprta da yaşamam ve bir ıspartalı ile evlenmem diyordum ama şimdi burada yaşıyorum ve eşim bir ıspartalı...
üniversite eğitimim için buraya geldiğimde kendi memleketimdeki rahatlığı bulamadığım.burayı hiç sevmemiş ve bir an önce bu şehirden gitmek için uğraşırken kaderde ağlarını örmeye başlamış ve maalesef tayinim de buraya çıkmıştı...neyse okulum bitsin tayin isterim derken o örülen ağlar bitmiş ve ben eşimle tanışmış ve ona çoktan bağlanmıştım bile ve bu bağ nihayet sonunda evliikle sonlandı ve meyvesini aldık TongueTongueTongue

Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 16849
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Kas 2007 Saat 14:32
Orjinalini yazan: ekin ekin Yazdı:

fatoşcum bende senin gibi çok çok büyük konuşmuşum galiba asla ısprta da yaşamam ve bir ıspartalı ile evlenmem diyordum ama şimdi burada yaşıyorum ve eşim bir ıspartalı...
üniversite eğitimim için buraya geldiğimde kendi memleketimdeki rahatlığı bulamadığım.burayı hiç sevmemiş ve bir an önce bu şehirden gitmek için uğraşırken kaderde ağlarını örmeye başlamış ve maalesef tayinim de buraya çıkmıştı...neyse okulum bitsin tayin isterim derken o örülen ağlar bitmiş ve ben eşimle tanışmış ve ona çoktan bağlanmıştım bile ve bu bağ nihayet sonunda evliikle sonlandı ve meyvesini aldık TongueTongueTongue

ne güzel canım Clap ben ondan sonra büyük konuşmama kararı aldım zaten LOLLOLLOL
Yukarı Dön
deryayuz Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 186
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Kas 2007 Saat 18:06
SmileBizimkisi bir kampüs hikayesi.......
8 yıl önce üniveristenin ilk yılında ortak arkadaşlarımız sayesinde tanıştık.benim '' tamam artık bi ilişki istemiyorum ben kendime yeterim , yoruldum '' dediğim bir anda  aynı ortamı paylaşmaya başladık. yarı yıl tatili okulda kimse yok (ben ayağı sakatladım finallere giremedim, bütünleme sınavlarına giricem.benim ki de tembelliğinden kalmış bütlere...).şubatın soğugunda bizim aşk başladı. bir gece vakti 03:00 eşimin evinden çıkarken 3-5 arkadaş, montumu unuttum benimle eve gelir misin bahanesi ile eve geri döndük... BİLİYORUM KOCAMAN BİR BAHANE..neyse montunu aldı , kapının önünde botlerını bağlarken 'çıktığın biri varmı ...falan filan ....benimle çıkar mısın dedi..yarın cevap vereceğimi söyledim ama kalp 200 atıyo bende...ertesi gün veilen cevap bize 8 yıllık mutluluk , 1 yıllık evlilik, 28 haftalık bir bebiş getirdi.Haçen benum ki da karadenuzlu bu arada.....Smile

herkesin hikayesi çok güzel , hepinizin mutluluğu, huzuru bol olsun.....

Yukarı Dön
ekin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 118
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2007 Saat 12:22
Orjinalini yazan: fatoş fatoş Yazdı:

Orjinalini yazan: ekin ekin Yazdı:

ne güzel canım Clap ben ondan sonra büyük konuşmama kararı aldım zaten LOLLOLLOL

bende Thumbs%20Up
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 20>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.