Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Evlilik & İlişki
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Eşinizle Nasıl Tanıştınız ?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuEşinizle Nasıl Tanıştınız ?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 20>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
abersan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 97
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eki 2007 Saat 22:45
ben eşimle tren yolculugu yaparken tanıştık. hayat yolculuguna çıktık beraber.9 yıldır bizim tren gidiyor hiç rötar yapmadanClown
Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 16849
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eki 2007 Saat 23:28
Ay ne kadar hoş Thumbs%20Up
Yukarı Dön
abersan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 97
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eki 2007 Saat 08:21
2de oglum var.ayrıntılarıyla anlatsam size çok hoş bir hikayemiz var kızlar
Yukarı Dön
duru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

"Yiğit ve Efe'nin Annesi"

Puanlar: 2231
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eki 2007 Saat 15:06
Benim çalıştığım yerin amiri olarak geldi eşim ben orada çalışmaya başladıktan yaklaşık 3-4 ay kadar sonra.ben o gün gececiydim,masada oturuyordum derken kapıdan kahverengi deri montlu,hoş bir bey girdi göz göze geldik doğruca amir beyin odasına gitti,o ana kadar amirimizin değiştiğinden haberimiz yoktu.sonradan öğrendim ki eşim o gün antalayaya tayin olmuş,müdiriyette başlayacağı kısım belli olmamış bütün gün en son benim çalıştığım polis merkezinin amiri olarak tayini yapılmış.o akşam çalışacağı yeri merak edip gelmiş,ve herşey o kapıdan girdiği ilk anda gözgöze geldiğimizde olmuş,beni orda oturur görünce,anında ilk görüşte aşk dedikleri şey olmuş.zaten ilerleyen günlerdede hareketleriyle bana olan ilgisini açıkça belli etmişti ben onun benden hoşlandığını anlayırdum,açıkçası bende ondan hoşlanıyordum ama amirim olduğu için çekiniyordum,ona sadece amirim gözüyle bakabiliyordum,bir ilişki katiyyen düşünemiyordum.ama beni kandırdı sonunda.bizde önce yemeğe çıktık,2 ay sonra hemen nişanlandık nişandan 2 ay sonra nikah ayptık o yazda düğünümü oldu.
işte böyle..

Yukarı Dön
duygu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dedektifler Odası Başkanı :)

Puanlar: 9950
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eki 2007 Saat 16:32
Benim eşimle tanışmam bundan 11 yıl öncesine dayanıyor. Liseden mezun olduğum sene üniversiteyi kazanmıştım. Yaş daha 17-18. Ben ilk defa evden ayrılıp, bambaşka bir memlekette bambaşka bir hayata başlıyordum. Bu nedenle biraz tedirgindim. Eşimle aynı sınıftaydık. Kısa zaman sonra çok iyi anlaştığımızı farkedip derslerde bile yan koltuklarda oturmaya başladık. Ders zamanları bizi kesmediğinden ders dışında ve hafta sonları da görüşmeye başladık. Bazen ikimiz bazen diğer arkadaşlarla... Gerçekten çok iyi arkadaş olduk. Ondan hoşlandığımı itiraf edemesem de, onu görmediğim gün gözlerimle kantinde onu ararken yakaladım kendimi kaç kere LOL O da şimdi kabul etmese de peşimden hiç ayrılmazdı... Ben sınıfta başarılı bir öğrenciydim ve çok iyi not tutardım derste. O ise hiç not tutmayı sevmezdi. Her vize veya final öncesi gelir benden alırdı. Sonra birlikte ders çalışmaya başladık. Sayemde çok ders geçti. Hatta benim sayemde mezun oldu desem yeridir.

İkinci dönem bir bayram tatili için memlekete gittim. O da gitmişti. Hatta Ankara'ya kadar birlikte gitmiştik. Dönüş tarihini 1-2 gün erteledik ikimiz de, gitmişken kalalım dedik. Tabi bu arada Pazartesi günü olan teknik resim dersini ikimiz de kaçırmıştık. Tatil dönüşü bizim olmadığımız hafta 7 tane koca koca pafta çizim yapmış olduklarını gördüm. Hocanın yanına gidip biz çizmesek olur mu çok geç kaldık dedim. Adam olmaz deyince kaynar sular döküldü başımdan aşağıyaLOL Hemen gidip şimdiki eşime durumu anlattım. Bizden başka çizmeyen yoktu sınıfta. O zaman birlikte çizelim dedi. Tamam dedim. 1 hafta sonu boyunca gece gündüz çizim yaptık. Bu arada çizim yaparken sürekli konuştuk. Birbirimize hayat hikayemizi anlattık yani :) Çizimleri bitirip pazartesi günü teslim ettiğimizde artık iyice birbirimizi tanımıştık.Aylarca açılamadı bana. Hep der gibi olup vazgeçti. Yaz geldi, tatile girince okul 3 ay ayrı kaldık. Onu çok özledim... Eylülü iple çektim... Yaz boyunca da günaşırı telefonla görüştük. Ancak hala iki iyi arkadaştık. Yaz sonunda nihayet duygularını açıkladı. İlk önce "Aaa nerden çıktı" falan dedim yalancıktan (Okumasın eşim buraları aman)LOL 16 Ekim 1997 de hayatımda yepyeni bir sayfa açıldı... İyi ki onu tanımışım... İyi ki onunla evlenmişim...

Anlayacağınız;
Önce sınıf arkadaşıydık,
Sonra sıra arkadaşı olduk,
En sonunda hayat arkadaşı...Wink
Yukarı Dön
MySons Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1537
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eki 2007 Saat 17:24
duygu bu topige yeni girdim ve senin hikayeni okudugum gibi hemen cevap yazayim dedim, ötekilerinkinide okuycam simdi!!!
cok güzel hikayeniz ve cok güzel bir temeliniz var bence, cünkü uzun süre bi normal arkadasliginiz olmus, bence cok güzel.... allah mutlulugunuzu daim etsin ve kötü gözlerden korusun sizi yavrunuzla birlikde!!! Star

Yukarı Dön
MySons Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1537
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eki 2007 Saat 18:55
kizlar hepinizin hikayesini okudum, hepinizinki cok degisik ve cok güzel, cünkü cok özel... her hikayeyi okurken, sanki fotoroman okuyormus gibi oldum (gerce hic fotoroman okumadim ama öyle birsey herhalde)..LOL
benim hikayemi anlatayim size.
11 sene önce,ben meslek egitimime basladigimda esim, meslek egitiminin 2nci yilindaydi... bize bürolari gezdirdiler ve bizi teker teker oradaki görevliler ve bizden önceki ögrencilerle tanistirdilar.... ben bu arada simdiki esimi hic fark etmemisim, inanin etmedim, cünkü ozamanlar onun uzun saclari vardi ve benim erkeklerde en sevmedigim seylerden biri uzun sactir (gerce kimi erkeklere yakisiyor)...neyse... meslek egitimime basladim ise gidip geliyordum...söyle bi 2-3 hafta gecti ben fotokopi cekmek icin makinanin basinda dikilmis bekliyordum, esimde uzun koridorun öteki ucunda orada calisan bir bayanla  bana bakarak konusuyorlardi, icimden "niye bana bakip bakip konusuyo" bunlar dedim...meger o an benim hakkimda o bayandan bilgiler aliyormus... birgün isyerinde bilgisayarima bi mail geldi, nasilsin ben filanca falan diye iste... biraz öyle "konustuk", kantinde falan görüsüyorduk...muhabbet esnasinda benim uzun sacli erkeklerden hic hoslanmadigimi anlatmistim... bide baktim ertesi gün saclari güzel kesilmis yakisikli bir bey dikildi karsima... bugünden sonra benim icimde biraz kelebekler olustu.Heart..derken zaman gecti biz 2 haftaligina bi seminere gitmemiz gerekti asagi yukari 20 ögrenci...
orada bizim muhabbetimiz artti... artti ...artti... ve o seminerden benim bir erkek arkadasim olarak döndüm... is yerinden  kim önce cikarsa ötekinin arabasina minik minik notlar birakirdi... o notlari hala sakliyorum...
isyerinde maillesmeler ve kantinde görüsmeler devam ediyordu tabii ki, ara sira disaridada bulusuyorduk... ise okadar sevinerek gidiyordum ki anlatamam size... derken biz git gide ciddi olmaya basladik, o meslek egitiminin son senesine gectiginde ben 2´nci senemde olacaktim ve ailem benim meslek egitimim bitmeden beni evlendirmeyeceklerini biliyordum, patronumla konustum ve bana söz verdirdim, eger iyi notlar getirirsem  bir sinif atlayacaktim, azim yaptim sene sonu süper notlar getirdim ve 2´nci senemi atlayip ücüncü seneme yani son seneme gectim ve esimle okulu ve egitimimi o sene bitirdim (sözlüdede allahin isi iste, onunla ben ayni anda odaya cagirildik....ne stresdi ama)...
ailelerimize acildik (annem bi erkek arkadasim oldugunu biliyordu gerce), söz kesildi , nisan oldu ve yarim sene sonra evlendik... 12.12.2007´de 9 senelik evli olacagiz allahin izniyle...
evlendikden yarim sene sonra ben o isyerinden ciktim ve bankaya girdim, isten geliyorduk birbirmize farkli anlatacak birseylerimiz yokdu, ayni arkadaslar, ayni seyler ... birbirimizi özleyelim diye ayrildim ordan ve bankaya basladim....
evlendik,eglendik, seyahatler yaptik ve sonunda yeter artik bukadar eglence yeter artik biz cocuklarimizla eglenelim dedik ve ogullarimiz pes pese dünyaya geldi... ve mutlulugumuz tamamlandi.... allahimda bozmasin!!!

Düzenleyen MySons - 25 Eki 2007 Saat 18:59

Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 16849
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eki 2007 Saat 19:02
bende hepinizin hikayesini çok beğendim kızlar Thumbs%20Up
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 20>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.