Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > İkiz Anneleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - İKİZ ANNELERİ TÜKENMİŞLİK DUYGUSUNA KAPILABİLİYOR
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuİKİZ ANNELERİ TÜKENMİŞLİK DUYGUSUNA KAPILABİLİYOR

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
yeşim Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Süper Anne

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4345
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ağu 2009 Saat 14:17
Yaww ben attık tükendim....Önceleri çocuklar durduk yere ağladıklarında hiç oralı olmaz dinlerdim.Şimdi afakanlar basıyor beni.Angrysesleri aslında sesi demeliyim çünkü azra bu konuda çok üzüyor beni...delleniyorum ya,müthiş bir ateş basıyor beni...baş ağrısı,baş dönmesi...ahhhhhhhhh yandım allahhhhhhhh diye bağırmak istiyorum.çok inat çokkk az evvel bu konuda özlem hanıma sorunumu bildirecektim ki sayfa birkaç defa yenilendi gitti yazdıklarım.yeniden yazdım bu seferde azra uyanmıştı kucağıma aldım sayesinde silindi.bende sabır taşı değilim ya....vazgeçtim...
İkizlerim Azra ve Arda
Yukarı Dön
focus Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 203
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Eyl 2009 Saat 16:59
yeşim hanım bende çocukların gerekli gereksiz ağlamalarını kafam uyuşmuş bir şekilde melodi dinler gibi dinlerim.tepki vermksizin hatta bazen sadece tv açar hiç bişey anlamadan bakar kör gibi izlerdim.şimdi çok şükür tam 3 buçuk yaşındalar...hala ağlıyorlar ama bebeklikte ki gibi değil kavgalar ve istekler yüzünden.imkanınız var sa zaman zaman yalnız kalın kendinize zaman ayırın ve bugünlerin geçeceğini düşünün.hatta  bu yaşadıklarınızı unutacağınızı düşünün bana derlerdi inanmazdım...video görüntülerine bakıp ağlıyorum şimdii ne çabuk büyüdüler diye bi yandanda iyiki büyümüşler diyorum..el hasıl ömür bir sermayedir gidiyor meyvesi bulunmazsa zail olur.ömrümüzü meyveli yapmak istersek çocuklarımıza hoş görülü ve sabırlı yaklaşmaya çalışalım sabır kuvvetimizi başkalarına harcamayalım vesselam..
www.leziznimetler.blogcu.com   
Yukarı Dön
nurtenboz Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 451
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eyl 2009 Saat 12:24
yeşimcim bir çocukla insan baş etmekte zorlanırken iki bebekle baş etmek daha da zor.hele ikizlerden başka çocuğada sahibiyseniz yani benim gibi:) Tonguedepresyona girmemek elde değil.allah bize kat kat sabır versin çocuklarımızı büyütmek için.....
selinim, yaşam kaynağım....
Yukarı Dön
men&gök Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 13
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ara 2009 Saat 22:53

aynen bızım evde de kızın sesı cok cıkıyor.bazen bunalıyorum.gercı oglum da cok sıkıstırıyor kızı ..sureklı bı dıdısme hakım bızım evde.beraber oynadıgımız zaman sorun yok.ama ben yanlarından ayrılınca.kızımın sesı cıkmaya baslıyor.ya sabır

kuzularım
H.RANA&Ö.FARUK
09.02.2007
Yukarı Dön
nevegon Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 72
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haz 2010 Saat 17:27
Bu yazdıklarınızı okuduktan sonra zaten kafam karısıktı ıyıce karıstı 6 aylık bır oglum var gene hamileyim ıkız buyutmek gibi bir şey diyor herkez ,gerçekten ıyıce sasırdım bazen ınsana bır tanede bile afakanlar basarken ıkısı aynı anda Cry
bana biraz akıl veririmisiiz deneyimlerinizdenDisapprove
Neval_Ege_Onur
Yukarı Dön
2ışık Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1123
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Haz 2010 Saat 09:14
neval ikiz gibi olmaz hiçbirzaman
cünkü byük olanın ihtiyacları daha farklı olacak en azından yürüyor ve herşeyi yiyor olacak zaman gectikçe de derdini anlatabilecek
ama küçüğün ihtiyaçları daha farklı olacak
ikisi de aynı anda aynı şeyyi istemiycek merak etme biri emmek isterken diğeri ilgi ister veya başka birşey
ikizler daha farklı aynı anda aynı ihtiyac aynı anda ağlama vs gibi ..
en azından tek başına bile olsan ikisine aynı anda bakabilrsin
Yukarı Dön
şefo Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1229
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Tem 2010 Saat 20:54
Orjinalini yazan: nevegon nevegon Yazdı:

Bu yazdıklarınızı okuduktan sonra zaten kafam karısıktı ıyıce karıstı 6 aylık bır oglum var gene hamileyim ıkız buyutmek gibi bir şey diyor herkez ,gerçekten ıyıce sasırdım bazen ınsana bır tanede bile afakanlar basarken ıkısı aynı anda Cry
ev hanımıysan bence dert değil ikisi bir büyür ne güzel canı sıkılmaz iyi taraflarıda çok
büyüdümmü tam rahat edersinSmile

Yukarı Dön
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3544
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Tem 2010 Saat 22:22
Orjinalini yazan: nevegon nevegon Yazdı:

bu kadar korkma canim
ben çocukalrimi yalniz buyutuyorum , birak ana baciyi e$im bile yanimda olamio i$inden dolayi

aralarinda 19 ay var
$imdilik problem yok , mesela $u an iksiide uyyor Smile gece uyksuna transfer odlular :)

en buyuk sorun kuçuk buyugun yemek saatinde acikinca ortaya çikiyor,buyugun yemek uyku saat gelmi$ oluo vs , açliga dayanamio bebeler malum kiyamet kopuyo, biraz dikkatle ayarlayabilirsin bu duzenide

ba$kada sorunumuz yok, iksini yalniz birakmiyorum
oglum da gaz kolik uykusuzluk aç kalma vs bi problem yok $ukur
kizimda saati geldiginde uyur , biraz nazlada olsa yemegini yer
yemegini guzel yiyip uykusunu sorunsuz uyyan 3-5 çocuga bile bakabilirsin inan
hiç zor deil :)))

ama çcoukalrdan biri gazli olursa , digeri sabaha kadar oturup oyun isterse onu bileemem
ben kendi çocukalrimda zorlanmiyorum $ukur , maa$allahhhh yavrularima ...

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.