Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Psikiyatri Uzmanı Dr. Özlem Mestçioğlu > Çalışan Anne & Bakıcı & Kreş
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - çalışan annenin ayrılık psıkolojisi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumçalışan annenin ayrılık psıkolojisi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
efsunlu_bulutum Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 314
Mesajın Direkt Linki Konu: çalışan annenin ayrılık psıkolojisi
    Gönderim Zamanı: 02 Nis 2009 Saat 21:03

3 aylık sure sonunda kızımdan ayrılacagımdan 2 gun once sutum kesılmıstı,sanırım uzuntuden:( sonra eşimin de yardımıyla her sey duzeldı. ama su anda cocugumun yasadıgı ıshal sıkıntısı ve ona ıyı bakılamadığı düşüncesi ile ona yararlı bı anne olamıyorum. çocuk bu gergınlıgımı hıssedıyor sanırım ve emmıyor. hastanedeyken çalışmaya baslayacak annelerın bu psıkolojıyı atlatabılmelerı ıcın rapor verıldıgını duymustum ama gerek duymamıstım o zaman. su an boyle bır seyın olabılırlıgı var mı bılmek ıstıyorum. çunku kızım anne sutu alıyor,ıshal oldugu sure ıcınde de sanırım benden etkılendı ve emmemeye basladı. bunun ıcın doktora basvurmalı mıyım

Yukarı Dön
özlemmestçioğlu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1320
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nis 2009 Saat 15:53
şu anda çocuğunuz kaç aylık? emmemesi sizin gerginlik ve suçluluk duygularınızla çok ilgilidir. emmedikçe sütünüz azalır zaten. çocuğunuzu doktora götürmek yerine bu gerginliğinizi hafifletmek ve böylelikle önce kendinizi sonra da bebeğinizi rahatlatmak için mutlaka bir uzman desteği alın  
özlem
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.