Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > İkiz Anneleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kaç kilo doğdu ikizler..kaç haftalık doğdular.
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kaç kilo doğdu ikizler..kaç haftalık doğdular.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
yeşim Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Süper Anne

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4345
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yeşim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Nis 2009 Saat 14:34
Orjinalini yazan: elzem eylül elzem eylül Yazdı:

37+5 le rekor bende galiba Big smile erva 2800, elzem 2700 grlık iki küçük buruşuk şiş suratlı çirkin olarak girdiler dünyamıza LOL  allah hepimizin yavrularını bizlere bağışlasın..

bu arada ikiz annelerine ayrılan bu bölüm için teşekkür etmek istiyorum Clap şimdilerde olamasam da yazın sık sık buralarda olajam inş.
Yaaa yine rastlaşamadk .Özel mesajını aldım canım.kalp kalbe karşıdır bende seni özledim delüüm benim
İkizlerim Azra ve Arda
Yukarı Dön
zemrank Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 59
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zemrank Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nis 2009 Saat 21:24

37+5 le rekor bende galiba Big smile erva 2800, elzem 2700 grlık iki küçük buruşuk şiş suratlı çirkin olarak girdiler dünyamıza LOL  allah hepimizin yavrularını bizlere bağışlasın..

bu arada ikiz annelerine ayrılan bu bölüm için teşekkür etmek istiyorum Clap şimdilerde olamasam da yazın sık sık buralarda olajam inş.

2800 2700 nasıl dayandn ya merak ettim :)
Yukarı Dön
focus Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 203
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı focus Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Nis 2009 Saat 20:15
merhaba bende 36+5 günlük sezeryanla doğum yaptım.ahmed said 2450 ömer faruk 2400 gr doğdu.şimdi 3 yaşındalar aralarında ki kilo farkı 200 gr.büyük doğan hala büyük gidiyor
www.leziznimetler.blogcu.com   
Yukarı Dön
2wins Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 8
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı 2wins Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Nis 2009 Saat 23:04
33 haftalık dogum yatım.kızım 2520 oglum 2610 olarak dogdu.su anda benımde oglum kızımdan 1,5 kılo fazla gıdıyor.
Yukarı Dön
elzem eylül Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 435
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı elzem eylül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Nis 2009 Saat 00:02
Orjinalini yazan: zemrank zemrank Yazdı:

2800 2700 nasıl dayandn ya merak ettim :)

inan hiç kolay olmadı..!! ben mi onları taşıyordum onlar mı beni bilemiyorum Tongue 
elzem naz-erva eylül 11.05.2007 anneleri gülay

Yukarı Dön
balkız Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 179
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı balkız Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Kas 2009 Saat 05:15
37 + 1  suyum geldi Big smile dogdularr 2300 ve 1900 dogdularr

Düzenleyen balkız - 28 Nis 2010 Saat 18:23
iki küçük dünyaya gönüllü hapsoldum
Yukarı Dön
men&gök Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 13
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı men&gök Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ara 2009 Saat 11:53
benımkıler de 35 haftalıklar
oglum 1.700
 kızım 2 kılo dogdu.tabı kuvezde bı muddet kaldılar.cok zor gunlerdıCry
kuzularım
H.RANA&Ö.FARUK
09.02.2007
Yukarı Dön
balkız Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 179
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı balkız Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ara 2009 Saat 20:18
benimkiler küvöze 20 dk ısımak için girdiler sadece küvöz olayı olmadı
iki küçük dünyaya gönüllü hapsoldum
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 5>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.