Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > "Anne Olunca Anladim" hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - harika bir site teşekkürler
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuharika bir site teşekkürler

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 456
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Seha'nın Annesi Forumun İnci Tanesi

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 24972
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eyl 2010 Saat 14:33
Ewt haklızınız Haluk abi..
Buna ek olarak bişey söylemek istiyorum...Biz eski arkadaşlardan burda olanlarda işte çocuklarımız büyüdü diye fazla paylaşımda bulunamıyoruz artık sanırım...Ben hep buralardayım ama eskisi gibi yazmıyorum okuyorum sadece... Sürekli takipteyim ama yazıcak pek bişey kalmamış gibi artık..
Hatta bazen yeni gelen arkadaşlar bebekleriyle ilgili sorular soruyor unutmuşum tamamenLOLLOLSeha gaz sıkıntısı çekmişmiydi,kakasını çişini yapabiliyormuydu,ilk traşını nasıl oldu ilk dişi nasıl çıktı inanın çoğunu unutmuş durumdayımLOLLOLLOLLOLbu yüzden yardımcıda olamıyorum yada olmak istesem bile sehanın günlüğüne bakıyorum önceLOLLOLLOL
Ama yeni arkadaşların çoğunuda tanıyorum onlar bilmeselerdeLOLLOLKeşke şu kırgınlıklar olmasa...
Yine herzaman burda olucam inş..oğlum 6 aylıktı geldiğimde şimdi 4,5 yaşında..daha burda onu ilkokula göndericem ,sonra liseye üniversiteye  askereLOLsonra evlendiricem kaynana olucamLOLLOLinş..olur çok isterim burda gelinimi çekiştirmeyiLOLburdaki tüm güzel dostlarımlaBig smile
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
TÜBAY Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Puanlar: 4240
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eyl 2010 Saat 14:47
bu sitede kırgınlıklar sözü beni çok üzüyor. ben hevesle açıyorum bu sayfaları ve burdaki tüm arkadaşlarla birşeyler paylaşmak beni çok rahatlatıyor. HİLALİM üzülme seviyoruz seviliyoruzLOLLOLLOL
ALDIĞIM İKİ NEFES;EŞİM VE KIZIM
Yukarı Dön
Ayşegül Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Karadeniz Bölge Sorumlusuuuu :))))

Puanlar: 9243
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eyl 2010 Saat 16:33
Orjinalini yazan: Siddartha Siddartha Yazdı:

Orjinalini yazan: Ayşegül Tuğşat Ayşegül Tuğşat Yazdı:

sitemiz hala harika da bize ne oldu anlamadım patır patır döküldük bende bir ara vermiştim ama demek ki bağımlılık kuvvetli imiş geri döndüm pazar pazar burdayım gece yarısı oldu nerdeyse ama nedense eski sıcaklılığı bulamadım acep forumdan uzak kaldım biraz ondan mıdır?inşallah ondandır kaç kişi var forumu bırakan bildiğim dileğim se geri dönmeleri şaka maka seney-i devriye ettik inşallah daha nice seney-i devriyeler diliyorum hepimize ama en sıcak,en mutlu,en güzel paylaşımlı olarak bunu diliyorum...hepinize sevgilerKizBebek

Merhaba,

Aslında forum hep aynı ama zaman geçtikçe yüzler değişiyor, ister istemez... Bazıları bebekleri büyüdüğü için artık daha az ihtiyaç duyuyorlar belki, bazıları birisine ya da bir şeye küsüyor ya da kızıyor, bazıları bir şekilde durumu gereği vakit bulamıyor, bazıları facebook gibi yerlerde sanal tarlasını sürmeyi burada kazandıklarına yeğliyor LOL vs.vs...

Burada bir çok arkadaşlık kuruldu. Buradaki bir çok arkadaşın hamileliğini, bebeklerinin büyüdüğünü ve hayatındaki iyi kötü bir çok olayı beraber yaşadık. Gönül ister ki kimse buradan ayrılmasın hep bir şekilde burada paylaşımlara devam edelim. Ama yukarıdaki gerekçeler nedeniyle söyleyebilecek bir şey yok maalesef...

Herkese sevgiler...

size tamamen katılıyorum. Haluk bey bence de söyleyecek bişey kalmamış malesef...

Beni bir Allah'ım birde Dostlar'ım bilsin,gerisi yandan yandan ilerlesin :))))
Yukarı Dön
duygu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dedektifler Odası Başkanı :)

Puanlar: 9950
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eyl 2010 Saat 12:15
Ben de Hilal'e katılıyorum. Haluk Bey'in bahsettiği "Çocuğu büyüyenler" kategorisine mensup olduğumdan sanırımLOLLOLLOL, bebeklerle ilgili paylaşımları sadece okuyarak takip ediyorum. Ama hep buralardayız hepimiz..  Bu hayatın gerçeği... Birileri gidiyor, birileri geliyor..Ama bazılarımız hep buralardayız... Çok güzel dostluklar kazandık burada. 1 yıllık 3 yıllık değil, büyük ihtimalle ömürlük... Bu nedenle gidenlerin seçimine saygı duyup, kalan sağlar bizimdir mantığıylaLOLLOL, daha çok sarılalım birbirimize derim.Thumbs Up
Yukarı Dön
nhlrd Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 93
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eyl 2010 Saat 17:32
merhaba
ben de aranıza bugün katıldım.bu siteyi çok önceden biliyordum fakat üyelik bu güne kısmetmiş.
Anne olunca anladım programını doğum iznimdeyken (11 ay) hergün kaçırmadan izliyordum.hatta programa 1 kere katılmıştım (en pimpirikli annelik dönemlerimde, neyseki bebeğim büyüdükçe pimpirikliğim de azalıyor)
program kalitesine bakarsak bu siteye üye olan annelerin, anne adaylarının, baba ve baba adaylarının da kaliteli olacağına inanıyor ve güveniyorum

herkese sevgiler, meleklerini mutlu ve sıkıntısız büyütmeleri dileğiyle...

gülücüklü günler
Yukarı Dön
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 6954
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eyl 2010 Saat 17:37
Teşekkür ederizSmile

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
Ayşegül Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Karadeniz Bölge Sorumlusuuuu :))))

Puanlar: 9243
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eyl 2010 Saat 23:55
Orjinalini yazan: nhlrd nhlrd Yazdı:

merhaba
ben de aranıza bugün katıldım.bu siteyi çok önceden biliyordum fakat üyelik bu güne kısmetmiş.
Anne olunca anladım programını doğum iznimdeyken (11 ay) hergün kaçırmadan izliyordum.hatta programa 1 kere katılmıştım (en pimpirikli annelik dönemlerimde, neyseki bebeğim büyüdükçe pimpirikliğim de azalıyor)
program kalitesine bakarsak bu siteye üye olan annelerin, anne adaylarının, baba ve baba adaylarının da kaliteli olacağına inanıyor ve güveniyorum

herkese sevgiler, meleklerini mutlu ve sıkıntısız büyütmeleri dileğiyle...

buradaki ortam çok güzel eminim ki sende çok seviceksin ve bırakmak istemeyeceksin çocuklar büyüsede paylaşıcak mutlaka güzel şeyler var Big smile

Beni bir Allah'ım birde Dostlar'ım bilsin,gerisi yandan yandan ilerlesin :))))
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 456
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.