Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Evlilik & İlişki
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - EVLİLİĞİN İLK YILINDA ANNE OLMAK
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

EVLİLİĞİN İLK YILINDA ANNE OLMAK

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
sümeyye2 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 510
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sümeyye2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eyl 2011 Saat 10:10
doymak kelimesini anlamıyorum ,hangi sevgiye doyulur bilmiyorum ,birken iki olmak güzel ,üç olmak için acele edin demiyorum ama çok bekleme taraftarı da değilim her şey yolundaysa aradaki köprü sağlam temeller üstüne kurulmuşsa 6 ay dan fazla beklemeyin derim...insan çok çabuk yaşlanıyor ,çocuk bakması kolay bir şey değil heleki yaşlılığımıza bırakılacak şey hiç değil ...insan ömrü dediğin nedir ki ,hemde insan evladının yanında olmak istemez mi onunla daha çok vakit geçirmek ömrü beraber tüketmek istemez mi?
valla bilmiyorum 3 yılda beklesen beş yılda hiç eksik ,istek bitmiyoo ,birşede doyulmuyoo en iyisi ailecek var olabilmek ailecek hayatın lezzetleriyle lezzetlenebilmek ...
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2663
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı y_bal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ara 2011 Saat 12:20
Orjinalini yazan: sümeyye2 sümeyye2 Yazdı:

doymak kelimesini anlamıyorum ,hangi sevgiye doyulur bilmiyorum ,birken iki olmak güzel ,üç olmak için acele edin demiyorum ama çok bekleme taraftarı da değilim her şey yolundaysa aradaki köprü sağlam temeller üstüne kurulmuşsa 6 ay dan fazla beklemeyin derim...insan çok çabuk yaşlanıyor ,çocuk bakması kolay bir şey değil heleki yaşlılığımıza bırakılacak şey hiç değil ...insan ömrü dediğin nedir ki ,hemde insan evladının yanında olmak istemez mi onunla daha çok vakit geçirmek ömrü beraber tüketmek istemez mi?
valla bilmiyorum 3 yılda beklesen beş yılda hiç eksik ,istek bitmiyoo ,birşede doyulmuyoo en iyisi ailecek var olabilmek ailecek hayatın lezzetleriyle lezzetlenebilmek ...
şu altı ayı 1 sene yapsak LOL
Yukarı Dön
ELifDoRuK Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ELifDoRuK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Oca 2015 Saat 00:43
Bende evliliğimn cok basinda anne oldum ilk evlilik yıldönümünde oglumda vardi :) mutluyum iyikide var suan 7 aylik ;)Star
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.