Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Evlilik & İlişki
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - EVLİLİĞİN İLK YILINDA ANNE OLMAK
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

EVLİLİĞİN İLK YILINDA ANNE OLMAK

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 8>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
KARAHAN Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 65
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı KARAHAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EVLİLİĞİN İLK YILINDA ANNE OLMAK
    Gönderim Zamanı: 04 Eki 2007 Saat 13:44
hANIMLAR SİZCE EVLİLİĞİN İLK AYLARINDA MI BEBEK İSTENMELİ,YOKSA BİRAZ BEKLENMELİ Mİ
Ben 2.ayında hamile kaldım ve problemler yaşadım,gerçi kızım şimdi 12 yaşında ama o zaman için zorlu bir süreçti.Ya sizlerin düşüncesi nedir?
*İcRaAtıNın FeLSefEsİni Taşı KıyAfeTini D€ĞİL GöZe BaTan ZeKan OLsun PosTun D€ĞİL*
Yukarı Dön
DENİZKIZI Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 5319
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı DENİZKIZI Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Eki 2007 Saat 13:55
bence enaz 3 yıl beklenmeli eşler birbirini iyice tanımalı ve duygusal yönden birbirlerine doymalı bebek olduğunda bu ne yazıkki mümkün olmuyor eş otamatikman ikinci plana atılıp tüm ilgi bebeğe veriliyor ve baba da birden ortada ilgisiz kalıyor veee problemler başlıyor ama sevgi ve ilgi yönünden tam güven oturdumu hiçbir problem yaşanmıyor anlatabilmişimdir inşallah
Yukarı Dön
zehra Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

"Zeynep'in Annesi.. Nam-ı Diğer FASULYE"

Puanlar: 10949
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zehra Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eki 2007 Saat 19:43
bende evlendikten ikibuçuk sene sonra hamile kaldım . iyikide öyle olmuş . evliliği kurtarmak için çocuk yapıyolarya bence bu koskocaman bi yalan . sallanan bi evliliği çocuk yıkar bence . eşler birbirine hiç vakit ayıramaz hale geliyo bu durum bence doğumdan sonra dii hamilelikte başlıyo .ben hep yeni evlilere tavsiye ediyorum iki sene dolmadan çocuk falan yapmayın diye
Sevgilim hapşurunca çok sev dedim.elhamdülillah dedi.yerhamükallah dedim.yehdina ve yehdikum dedi sonra oturup hatim indirdik.nerden nereye:))))))))
Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 16849
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fatoş Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eki 2007 Saat 22:44
Valla kızlar iki sene nişanlı kalmayla birlikte biz dört yıldır birlikteydik, o yüzden bebek için çok beklememeye karar verdik, evlenince10 ay her şeyin yoluna girmesi için bekledik, (borç falan olayları), yaşımız çok küçük olmadığı ve ikimizde çocuk istediğimiz için de daha fazla beklemedik Smile 

Düzenleyen fatoş - 05 Eki 2007 Saat 22:45
Yukarı Dön
bengü Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 696
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bengü Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eki 2007 Saat 23:09
bu konuda en dertli benimdir heralde evlenir evlenmez hamile kaldım.ne olduğumu anlamadım ama çok zorlandım çocuk büyütmek gercekten özveri gerektiriyor.en az 2 yıl derim bendeWink
Yukarı Dön
FİNCAN34 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 871
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı FİNCAN34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Eki 2007 Saat 18:20
slm anneler tabı herşey allahın takdırı ama tedbır bızım elımızde herhalde bu konuda benım rekorumu kımse kıramadı bırde işın ucuna erken dogum gırınce ben evlılıgımın 6 ay 8 gunluk evlıyken bır kızım oldu cok zahmatler cektım ama degrmiş evlada bu arada 2 bucuk evlıgımızde kızımda 2 yaşında oluyor allah bagışlasın evlatlarımızı  bende derım 2 yıl olsun
Yukarı Dön
nilay Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

"Maviboncuk'un Annesi..."

Puanlar: 10862
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nilay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eki 2007 Saat 16:36
bence de birkaç sene beklemeli diye düşünüyorum,hoş ben evliliğimin 2 .ci ayında hamile kaldım ama ,Ata Deniz süpriz bir bebek oldu Clown iyi ki de olmuş Heart
evet evlendiğimi çok anlayamadım ama sorunda etmedim açıkcası,çünkü benim eşimle 4-5 sene gibi bir geçmişim vardı eee yaşta gelince......
allah arzu eden her kadına anne olmayı nasip etsin inşallah.....AMİN....

Yukarı Dön
duygu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dedektifler Odası Başkanı :)

Puanlar: 9950
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duygu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Eki 2007 Saat 02:23
En az 1-2 sene eş tanınmalı, gezilip tozulmalı, sonra maddi ve de manevi durum elveriyorsa, hazır hissediliyorsa, bilinçli bir şekilde bebek düşünülmeli. Ben mi? Eşimi 10 yıldır tanıyor olmama rağmen evliliğimin ilk 1,5 yılı çocuk düşünmedim. Çünkü aynı evi paylaşmadan bir insanı tam anlamıyla tanımak, anlamak mümkün değil.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 8>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.