Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Hamilelik Öncesi Dönem
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - düşük sonrası gebelik
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konudüşük sonrası gebelik

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
edis13 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 245
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mar 2009 Saat 22:07
Orjinalini yazan: canderya200 canderya200 Yazdı:

bu ara internette epey araştırıyorum bu düşük sonrası tekrar gebe kalmayı.düşükten sonra bir adet geçsin eyer piskolojik olarak kendini iyi hissediyorsan tekrar hamile kalabilirsin diyorlar.hemde epeyce kişi diyor.tabi mutlaka 3-4 ay beklemek uygundur ama küçük düşüklerden sonra tehlikesi yokmuş.
benim 8 haftalıktı düşüğüm kürtaj olalı daha 4 gün oldu konturole gittim,rahim normale dönmüş bileWinkbir kere adet olayım hemen denemeyi düşünüyorumPig
hele bi adet ol hem  kanamana bakarak bence normal mi değil mi anlarsın(mesela benim düşükten sonraki ilk reglimde aşırı kanamam olmuştu  endometrium incelmişiti östrojenle normale döndü )inşaallah iyi olur ataman hayırlı olsun  bu arada düşünecek yeni şeyler çıktı demektir.yeni okul yeni öğrenciler yazılı performans derken dönem biter bu arada inşalaah  yeni bebişe hamile kalırsın 
Yukarı Dön
yalcin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 5
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mar 2009 Saat 12:46
slm canderya.bende 6 ay önce 2 aylık bebeğimi kaybettim ama hala hamile kalmadım bu hafta sonu bişi varsa belli olacak! eğer  düşüklerinden herhangi birini  kürtajla aldırdıysan hamilelik süresi uzuyor diye biliyorum.çünkü ablamında ilk gebeliği kimyasal gebelikti ve düşük yaptı ve kürtajla aldılar.sonra ablamın 4 yıl sonra bebeği oldu.kürtaj hamilelik süresini uzatıyor diye biliyorum hepinizin bilgilerine sunuyorum.bu arada 2.bebeğini kendinmi düşürdün yoksa kürtajmı oldun?
bebişçi
Yukarı Dön
prenses Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 1
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mar 2009 Saat 15:22
ben 2 düşükden sonra  hamile kaldım.kızım doğdu,ama ondan sonra da 2 düşük daha yaptım. ama hala bi çocuk daha istiyorum  Cry bana dualarınızı esirgemeyin  arkadaşlarSmile
Yukarı Dön
yalcin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mar 2009 Saat 09:58
Çok geçmiş olsun prenses.Düşüklerinin sebebi ne öğrenebildinmi? Senin yine teselli olabileceğin bir evladın var.Bende 6 ay önce düşük yaptım 2 aylık bebişimi kaybettim ve hala acısını unutamıyorum.Sanki o 2 ay içinde evde oynamış gülmüş uyumuş gibi ev bomboş geliyor bana.CrySenin içinde bu kadar çok düşük yapmak çok zor olmalı canım! ALLAH'ım isteyen herkeze sağlıklısını hayırlısını versin İNŞALLAH! Bu arada düşükten ne kadar zaman sonra hamile kaldın? ben hala beklemedeyimde...Confused
bebişçi
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1075
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mar 2009 Saat 16:34
canım  tahlil sonuçlarını merak ediyorum umarım temiz çıkar ve hemen bebişin olur güzel haberlerinin gelmesi dilegiyleSmile
Yukarı Dön
yalcin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Mar 2009 Saat 08:30
CryCryCryCry  Bu Ay da Bebiş yoooook! Confused 
bebişçi
Yukarı Dön
zeynep Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

canım oğlum Mehmet Efe'm

Puanlar: 9759
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Mar 2009 Saat 13:19
Orjinalini yazan: yalcin yalcin Yazdı:

slm canderya.bende 6 ay önce 2 aylık bebeğimi kaybettim ama hala hamile kalmadım bu hafta sonu bişi varsa belli olacak! eğer  düşüklerinden herhangi birini  kürtajla aldırdıysan hamilelik süresi uzuyor diye biliyorum.çünkü ablamında ilk gebeliği kimyasal gebelikti ve düşük yaptı ve kürtajla aldılar.sonra ablamın 4 yıl sonra bebeği oldu.kürtaj hamilelik süresini uzatıyor diye biliyorum hepinizin bilgilerine sunuyorum.bu arada 2.bebeğini kendinmi düşürdün yoksa kürtajmı oldun?

tam tersini söylerler hep kürtajdan sonra hamile kalmak daha kolay olur.bende bir tane kürtaj oldum ve hemen ardından hamile kaldım
Yukarı Dön
canderya200 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 22
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Mar 2009 Saat 22:11
Orjinalini yazan: mehtappp mehtappp Yazdı:

canım  tahlil sonuçlarını merak ediyorum umarım temiz çıkar ve hemen bebişin olur güzel haberlerinin gelmesi dilegiyleSmile
canım hormon şeker testleri iyi çıktı ama daha pıhtılaşma ile ilgili sonuş gelmedi oda bu ara gelicek.umarım b,şey çıkmaz...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.