Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > Forum Kuralları ve Kullanımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - imzanızda cetveliniz olsun
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

imzanızda cetveliniz olsun

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 45>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 107177
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yasemin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Kas 2007 Saat 15:57
canim yeterki yapin

Yukarı Dön
ekin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 118
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ekin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Kas 2007 Saat 15:20
yasemin çok teşekkür ederim bundan daha net anlatılamazdı herhalde sayende benimde güzel birimzam oldu ama seninkine bayıldım doğrusu...
Yukarı Dön
gribulut Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 7
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gribulut Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ara 2007 Saat 19:34
merhaba ben foruma yeni üye oldum... imza hazırlamak istedim ama oğlum Yusuf İsmail bir türlü bırakmadı... artık o uyunca tekrar deneyeceğim.
yusuf makamı... ismail köşkü
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yasemin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2007 Saat 15:35
Orjinalini yazan: ekin ekin Yazdı:

yasemin çok teşekkür ederim bundan daha net anlatılamazdı herhalde sayende benimde güzel birimzam oldu ama seninkine bayıldım doğrusu...
yardimci olurum sana

Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yasemin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2007 Saat 15:36
Orjinalini yazan: emine emine Yazdı:

...yada herşeye kurban olup günaha girmeBig%20smile
kurban oldugum girdim yine gunaha emine

Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yasemin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2007 Saat 15:37
Orjinalini yazan: gribulut gribulut Yazdı:

merhaba ben foruma yeni üye oldum... imza hazırlamak istedim ama oğlum Yusuf İsmail bir türlü bırakmadı... artık o uyunca tekrar deneyeceğim.
yapamazsan fatos arkadasimiz modumuz cok anliyor diger mod arkadaslarimda yardimci olurlar

Yukarı Dön
emiralp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 804
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı emiralp Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ara 2007 Saat 16:09
bende bu işi yapabildim ama yükleyeceğim resmi küçültmeyi beceremedim.resmi nasıl 100 kb yapacağım.yardım lütfen sevgili mod lar...sevgiler.Clown
Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 16849
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fatoş Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ara 2007 Saat 16:12
Orjinalini yazan: emiralp emiralp Yazdı:

bende bu işi yapabildim ama yükleyeceğim resmi küçültmeyi beceremedim.resmi nasıl 100 kb yapacağım.yardım lütfen sevgili mod lar...sevgiler.Clown
Şimdi fotosunu eklediğin resmimi yapmak istiyorsun ? 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 45>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.