Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum sonrası yaşananlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - süt yapan yiyecekler
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

süt yapan yiyecekler

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 57585960>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
burak7 Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2754
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı burak7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Tem 2012 Saat 11:12

ben süt arttırmak için humana stel tee ve hııp çaylarını kullanıyorum. ikiside süt arttırıyor. birde kuru incir, kuru kayısı ve kuru üzümü karıştırıp kaynatıyorum ve içiyorum bol bol. hem posaları çok güzel bağırsak çalıştırıyor. sütümüde gerçekten arttırıyor.

Yukarı Dön
enverim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 14
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı enverim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Tem 2012 Saat 21:22
neden sualima cvb veren olmadi?menim denemdiyim hecne qalmadi.hayak qiriqligi yasadim.
acemi anne
Yukarı Dön
kumru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 4651
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kumru Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Tem 2012 Saat 22:38
Orjinalini yazan: enverim enverim Yazdı:

malt ne demek? terkibi nedi?azerice ne demek oldugunu nece bilim?menimde sudum bes etmir.2 ay sonra mamaya kecdim.once sud.sonra mama verirem.bazen sudum olmur,menim sudumun azalmaginin sebebi stressdi.
malt biranın ham maddesi. mayalı sütü arttırır. içinde alkol yoktur. korkulacak bir tarafı yok. ben denemiştim. arpadan veya buğdaydan imal ediliyor. dereotunu deneyin. dinlenmeye çalışın. sıvı alın. bol bol emzirin. bu arada siz nerelisiniz?
Yukarı Dön
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3544
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MaRaL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Tem 2012 Saat 23:07
malt içecek alkolsuz bira diye geçiyor
içerigi arpa ve $eker bildigim kadariyla
sut arttiyo ama gunde 2 bardakdan fazla içmeyin bobreklere yuklenirsneiz hastaneik olursunuz Allah koursun
bol bol su için, bebeginizi SIK SIK mezirin emzirmiyosaniz bile sagmaya çali$in SIK SIK
bide kararli olun ben bu çcugu napip yapip emziricem mama alternatifi yok diye du$unun
Yukarı Dön
kübRAbia Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 918
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kübRAbia Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Tem 2012 Saat 00:59
Orjinalini yazan: DPY DPY Yazdı:

karanfil,kabuk tarçın,yeni bahar,havlıcan,zencefil.
 temiz bir tülbentin içine hepsinden azar azar konur tülbent bohça yapılırve kaynatılır.iyice rengi çıktıktan sonra ateş kapatılır bardağa konur ve üzerine dövülmüş ceviz serpilir ve afiyetle içilir soğukta içebilirsiniz.Bizim oralarda yani memeleketim Adana da bu lahusa şerbetidir.Yaz kış içilebilir süt artırımından başka kışında hasta olmanızı engelleyici bir içecektir.!Ha bu arada unutmadan kaynatırken içine şeker katmayı unutmayın.

çok teşekkürler canım,hemen bunları alıp denicem,hepsi faydalı bitkiler sonuçta,sütü de artırır eminim
Yukarı Dön
enverim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 14
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı enverim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağu 2012 Saat 10:21
azerbaycan ,qardas olke. bizde kvas deye bir icki var,yeqin odu bu malt
acemi anne
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2663
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı y_bal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağu 2012 Saat 11:48
Orjinalini yazan: Gamze Gamze Yazdı:

Orjinalini yazan: y_bal y_bal Yazdı:

bunun yanında sütlü irmik tatlısı yap arada bide bak onunda bol faydasını görürsün ..eşim artık tatlı lafı duymak istemiyodu LOLLOL

Yeşimcim sütlü irmik tatlısının tarifini yazar mısın zahmet olmazsaSmile
gamzeeee çok geç gördüm baya geç gördüm hatta nolur kusura bakmaa canımm özür özür özürrr EmbarrassedSmileSmile yemek topiğinde eklendimi bilmiyorum bi bakınayım varmı yokmu ?eklenmediyse hemen ekleyeyim..
Yukarı Dön
dobıs Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dobıs Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Eyl 2012 Saat 09:57
rezenede ıcınce sütüm bol oldu kuru borulce ılk zamanlar fayda ettı ama daha sonra süt olmadı bende 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 57585960>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.