Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Tanışma / Muhabbet > İl il anneler ve anne adayları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Konya
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konya

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 87>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fatmatatli Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 15
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fatmatatli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2007 Saat 17:23
bende ankara yolu hava lojmanlarının orada oturuyorum.oh ne güzel olur arkadaşlar gerçekten tanışsak.
Yukarı Dön
şimal Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 353
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı şimal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2007 Saat 17:47

İlk siteye geldiğimde Konya'dan katılanlar yok diye üzülmüştüm.Ama sayımız artıyor ne güzel hem burada paylaşımda bulunuruz hem de yeni arkadaşlıklar ediniriz.

Rüzgarın nasıl estiği fark etmez. Farkı yaratan yelkenlerinizi nasıl açtığınızdır.
Yukarı Dön
şimal Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı şimal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eki 2007 Saat 09:50
Nerelerdesiniz?
Ses verin arkadaşlarElSalla
Rüzgarın nasıl estiği fark etmez. Farkı yaratan yelkenlerinizi nasıl açtığınızdır.
Yukarı Dön
şimal Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı şimal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eki 2007 Saat 11:38
Orjinalini yazan: şimal şimal Yazdı:

Nerelerdesiniz?
Ses verin arkadaşlarElSalla

Question
Yukarı Dön
filhul Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 35
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı filhul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eki 2007 Saat 10:10

Orjinalini yazan: filhul filhul Yazdı:

bende reale yakın oturuyorum kızlar...otogarın karşısındayım...
ne güzel tanışma günü yaparız bakarsınız.
Çalışıyor musun?
Bebekle hayat nasıl gidiyor?

Selam cnm nasılsın?Clown
inşallah yaparız yaa tanışalım valla ne güzel olur...
Ben hamileyken çalışıyordum cnm ama bebeğim olunca işi bıraktım...Henüz çok minik biraz birlikte vakit geçirelim...
Sen neler yapıyosuunnn??
Yukarı Dön
şimal Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı şimal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eki 2007 Saat 23:29

bende reale yakın oturuyorum kızlar...otogarın karşısındayım...
ne güzel tanışma günü yaparız bakarsınız.
Çalışıyor musun?
Bebekle hayat nasıl gidiyor?

Selam cnm nasılsın?Clown
inşallah yaparız yaa tanışalım valla ne güzel olur...
Ben hamileyken çalışıyordum cnm ama bebeğim olunca işi bıraktım...Henüz çok minik biraz birlikte vakit geçirelim...
Sen neler yapıyosuunnn??
İyi olmuş ayrıldığın bebeğinin tadını çıkar.
Mesajını yeni aldım kusura bakma.
Ben de çalışıyordum.8 aydır ayrıldım evdeyim.Oğluma bakıyorum.Zaten bütün günümü alıyor oğlumla ilgilenmek.Hatta biz fatmatatlı yla konuştuk birgün tanışsak ne güzel olur yeni arkadaşlar ediniriz diye.Biz 2005 ten beri görüşüyoruz kendisiyle.Bebişine öpücükler.
Görüşmek üzere.
Yukarı Dön
filhul Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 35
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı filhul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eki 2007 Saat 12:14

şimalcim (bu adınmı bilmiyorum ama) valla güzel olur..Bende konyalı değilim aslen Dalamanlıyım...Ama evlenince geldim konyaya geçen yıl ağustosta,eşim konyalı..Daha çok yeniyim yani...Çok fazla arkadaşım yok,hatta hiç yok denilebilir..Geldim hemen çalışmaya başaldım sonrada hamile kaldım 7 aylık hamileyken işi bıraktım...Valla Arkadaşlarla karşılıklı oturup iki muhabbete hasret kaldım yani...

oğluşunı kocaman öpüyorum...Clown
Yukarı Dön
şimal Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı şimal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eki 2007 Saat 23:27

şimalcim (bu adınmı bilmiyorum ama) valla güzel olur..Bende konyalı değilim aslen Dalamanlıyım...Ama evlenince geldim konyaya geçen yıl ağustosta,eşim konyalı..Daha çok yeniyim yani...Çok fazla arkadaşım yok,hatta hiç yok denilebilir..Geldim hemen çalışmaya başaldım sonrada hamile kaldım 7 aylık hamileyken işi bıraktım...Valla Arkadaşlarla karşılıklı oturup iki muhabbete hasret kaldım yani...

oğluşunı kocaman öpüyorum...Clown
Valla ben muhabbeti severim.Wink
Haklısın insanın yeni bir çevre edinmesi zor.Eşinin akrabaları falan yok mu?
Yalnız bebek büyütmek de zor.Benim annem yanımda olunca tabi herşey daha kolay.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 87>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.