Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Tanışma / Muhabbet > İl il anneler ve anne adayları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Konya
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konya

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 87>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hemre Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hemre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Eki 2007 Saat 17:06
kızlar merhaba bende konyadan yeniyim
HEMRE
Yukarı Dön
şimal Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 353
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı şimal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Eki 2007 Saat 00:05
Orjinalini yazan: burda33 burda33 Yazdı:

benım ıkı yasında fatma adında bır kızım var selçuklu beledıyesı cıvarında oturuyorum sızler

Biz de real civarında oturuyoruz yakınmışız.bir oğlum var ev hanımıyım.Genelde günüm oğlumla geçiyor
Ne güzel sayımız artıyor
Rüzgarın nasıl estiği fark etmez. Farkı yaratan yelkenlerinizi nasıl açtığınızdır.
Yukarı Dön
filhul Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 35
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı filhul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eki 2007 Saat 12:06
selam kızlar....
Bende konyadayım...
kimsecikler yokmu burda....
Yukarı Dön
yasemint Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 5
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yasemint Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eki 2007 Saat 12:15
merhaba  bende konyadanım ve real civarlarında oturuyorum
Yukarı Dön
şimal Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı şimal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eki 2007 Saat 21:53
Orjinalini yazan: yasemint yasemint Yazdı:

merhaba  bende konyadanım ve real civarlarında oturuyorum
seninle komşuymuşuzSmile
Rüzgarın nasıl estiği fark etmez. Farkı yaratan yelkenlerinizi nasıl açtığınızdır.
Yukarı Dön
filhul Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 35
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı filhul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2007 Saat 09:40
bende reale yakın oturuyorum kızlar...otogarın karşısındayım...
Yukarı Dön
şimal Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı şimal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2007 Saat 09:46
Orjinalini yazan: filhul filhul Yazdı:

bende reale yakın oturuyorum kızlar...otogarın karşısındayım...
ne güzel tanışma günü yaparız bakarsınız.
Çalışıyor musun?
Bebekle hayat nasıl gidiyor?

Yukarı Dön
yasemint Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 5
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yasemint Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2007 Saat 15:52

çük güzel ya komşular çoğaldı tanışalım bigün

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 87>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.