Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Hamilelik
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ANNE ADAYLARI BURAYA.....
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuANNE ADAYLARI BURAYA.....

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 398399400401402 415>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 7483
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Kas 2009 Saat 00:26
Çok güzelmiş facebooka ekledim :)))
Yukarı Dön
ceylinim Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 740
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Kas 2009 Saat 00:51
Gerçekten güzelmiş Duygucum,yazanın eli sağlık. Aaaa senin yolcun kaç hafta yaşındaymış,embriyo mu adı hala? Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Yukarı Dön
TÜBAY Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Puanlar: 4240
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Kas 2009 Saat 10:48
teşekkürler arkadaşım. sanada sağlıkla inşallahLOLLOLLOL
ALDIĞIM İKİ NEFES;EŞİM VE KIZIM
Yukarı Dön
hülya Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Puanlar: 9316
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Kas 2009 Saat 13:17
ellerine sağlık hamilelik gerçek bir mucize rabbim her kadına bu güzel mucizeyi yaşatsın
ben her hafta nette yavrumun ultrason görüntülerini bulur gebelik sitelerinden ordan bulduğum ultrason görüntülerine bakarak oğlum sen şimdi bu kadarmısın karnımda der severdim. hangi hafta neler yapabildiğini okumak hoşuma giderdi
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Kas 2009 Saat 21:37
Orjinalini yazan: ceylinim ceylinim Yazdı:

Gerçekten güzelmiş Duygucum,yazanın eli sağlık. Aaaa senin yolcun kaç hafta yaşındaymış,embriyo mu adı hala? Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Salı günü net bir şekilde öğreneceğim canım. Çok teşekkürler. Ama bana göre tam 4 haftalıkSmile
Yukarı Dön
ceylinim Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 740
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Kas 2009 Saat 08:44
Orjinalini yazan: hülya-alper hülya-alper Yazdı:

ellerine sağlık hamilelik gerçek bir mucize rabbim her kadına bu güzel mucizeyi yaşatsın
ben her hafta nette yavrumun ultrason görüntülerini bulur gebelik sitelerinden ordan bulduğum ultrason görüntülerine bakarak oğlum sen şimdi bu kadarmısın karnımda der severdim. hangi hafta neler yapabildiğini okumak hoşuma giderdi

Amin canım dileyen herkese yaşatsın Rabbim. Aynen Hülyacım; işyeri içinde bi kitabım vardı sürekli onu okurdum. nelerde ne vitamini var ne yesem bebeğimin gelişimine katkı da bulunsam diye sürekli araştırmıştım.
Duygucum öğren bakalım hayırlısıyla. sen formdaki ilk hamilemsin, inşallah doğum ve sonrasında da beraberiz WinkSmile
Yukarı Dön
cananca Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 18
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ara 2009 Saat 19:38
Smile çok güzel bi yazı..aslında olaya hep onun gözünden bakınca hiç bi sıkıntı kalmıyor heralde....5 hafta 3 günlük hamileyim..o kadar heyecanlıyım ki bir an önce karnım büyüsün onu hissedeyim istiyorum..şimdiden muhteşem bir duygu..allah her isteyene nasip etsin..
canan
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ara 2009 Saat 21:58
Ben dün doktora gittim :)) Dün tam 5 hafta 6 günlük demişti. Yani bugün 6 haftalık olduSmile
Doktorum 12 haftalıkken cinsiyet söyleyebilirim dedi ve bu konuda çok deneyimli bir doktordur. Buradan onu da sizlerle paylaşabilirim. Bu kez miyomumu kesin alacak. İki hafta sonra kalp atışlarını duymak için ve testler için randevulaştık. Kalp atışlarını babasıyla beraber dinleyeceğiz inşallah. İlk öğrendiklerime  bakınca çift yumurta ikizi değil değil, boş gebelik değil ve kan akımı başlamış bebeğe doğru. Tek yumurta ikizi olabilirmiş ama zayıf ihtimalle tabi ki bu. Doktorumdan çok memnunum ben arkadaşlarPig
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 398399400401402 415>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.