Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Biz Bize Sorularımız
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Bebeklerimizden inciler :))
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bebeklerimizden inciler :))

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 196>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Elif Hansa Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Hansa ve Tevhid'in Annesi

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 8182
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Elif Hansa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Bebeklerimizden inciler :))
    Gönderim Zamanı: 12 Kas 2008 Saat 11:30
Daha iyi bir baslik bulunursa degisebilirim. Aklima ilk bu geldi...

Bebeklerimizin sozlerini paylasalim mi? Neler diyorlar? Neye ne diyorlar? Benim cok hosuma gidiyor yeni konusmaya baslayan, konusma cabasi gosteren cocuklar. Cok tatli oluyorlar, dilleri tam donmuyor, anlatmaya calisiyorlar filan...

Ilk ben baslayayim aklima gelenle...

Pişaa babanın, kijar LOL (Bilgisayar babanin, ellersek kizar)
devam edecem...
Yukarı Dön
ilal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3128
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ilal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2008 Saat 11:31
LOLne eğlenceli bir konu açmışsın....

ben şimdilik yiğenimin söylediklerinden yazayım domates=babatis
Empatinin olmadığı ilişkiler yüzeyseldir. Bu tür ilişkiler insana doyum vermez. En derin sohbetler geyik muhabbetinin ötesine geçemez.
Yukarı Dön
Elmas Üye
Elmas Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Elif Hansa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2008 Saat 12:04
Temmit İmeen (Tevhid Eymen)
Eçebe (Nesibe)

gecen gelmis bana diyor ki eçabla eçabla... anlami nesibe abla demek...LOL babasina bazen inniştem (enistem) diyor LOL kardesim eniste derken ogrenmis

gecenlerde ben esimle konusurken kocacim dedim, o da yanimizdaydi tuttu o da babasina oocaciim oocaciim demesin mi? LOL esim bunun yaninda bana birsey deme adimi da soyleme diyor LOL esime sesleniyorum tutuyor o da adiyla sesleniyor babasina LOL
Yukarı Dön
Elmas Üye
Elmas Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Elif Hansa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2008 Saat 12:05

- annanni

-nerde kizim annanni?
-ditti
-nereye ditti?
-kunnyayaa

LOL diyalogumuzun dogrusu

Anneanne
Nerde anneanne?
Gitti
Nereye gitti?
Konyaya

LOL
Yukarı Dön
*naz* Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 4677
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı *naz* Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2008 Saat 13:50
eren dili ile çikolata=doşala(bütün tanıdıklarımız çikolataya doşala diyordu)LOL
kaplumbağa=dapdaplaba
babaanne=babbi
ahtapot=ahbobop
topitop=dopdoplop
eren=elen
kamyon=kommon
vantilatör=lallibudo
ama şimdi 'R' hariç hepsini söyleyebiliyorWink
bir arkadaşı erene eyen demiş.eren bağiriyor:benim adım eyen değilllll,eleeeeeennLOL

Düzenleyen naz altun - 12 Kas 2008 Saat 16:44
kalbi acıtan her ne varsa;
sen hepsinden birazsın işte...
Yukarı Dön
Elmas Üye
Elmas Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Elif Hansa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2008 Saat 14:04
LOLLOL ayy guldum ya... stres atip gulme konum oldu bu benim. okudukca guluyorum.LOL

lülüyo (gülüyor)
adis (kardes)
çandadi (sandalye)
babadi (babaanne)
şinina (selena) dizi yokmu o LOL
şiker (şeker)
battuttu (vantilator) yazin dilinden dusmuyordu LOL
Yukarı Dön
Elmas Üye
Elmas Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Elif Hansa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2008 Saat 14:05

cocuklarla konusmanin cok faydasi var. kizimdan 6 ay buyuk bir arkadasi var, hos annesi onunla da bol bol konusyordu ama demekki yapiyla alakalidir belki de...

herseyi soyluyor konusuyor ama sadece annesi ve babasi anlayabiliyor. bizim sipanin her dedigini herkes anliyor LOL

bir de onlar soylediginde anne yada baba o kelimenin dogrusunu soyledikleri zaman dogruyu daha cabuk ogreniyorlar. elif oylelikle daha duzgun soyluyor. o soyledikce ben duzeltiyorum o da duzeltiyor bir kac kereden sonra

Düzenleyen Elif Hansa - 12 Kas 2008 Saat 14:08
Yukarı Dön
Elmas Üye
Elmas Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Elif Hansa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2008 Saat 14:06
az onceki yeni cumlemiz LOL

çampa ütüücez (şampuan götürecez)LOLLOL
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 196>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.