Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum sonrası yaşananlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - hamilelik günlerine ait neyi özlediniz
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuhamilelik günlerine ait neyi özlediniz

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 14>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
begumfunda Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4515
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eki 2008 Saat 09:30
benim hamileligim ilk 4 ayi cok zor gecmisti her ikisinde de kilo kaybetmistim ama ortalarinda cok güzel di kizim cok hereketliydi karsimda oturan bile bunu görüyorduLOLLOLbunu cok özlüyorum
7 ayimdan sonra bizimkine karnim dar gelmiscesine ayak topugunu iterdi cok komik görünüyoru ilk baslarda korktum ama sonra doktor tekrar incitmeden nasil itecegimizi gösterince alismistim baya güzel zamandi merakla bekleme süresi falan SmileSmile ikinci hamileligim de sadece ilk aylar bulanti falan ama hic bisey hissetmemistim pek hereketli de deyil dikarnimda onun yerine simdi cok hereketli ...
allah herkese güzel saglikli hamilelik ve dogum nasip etsin
Yukarı Dön
yeşim Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Süper Anne

Puanlar: 4345
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Eki 2008 Saat 16:30
Orjinalini yazan: hande hande Yazdı:

hamilelikte sürekli uyuyordum onu çok özledim bir kereLOLLOLLOL

birde naz'ımın kıpır kıpır oynayıp karnımı korku filmi gibi bir sağa bir sola oynatmasını özledimStarya ne güzel bir duyguymuş hey kurban olduğum allahım yaaaaaStarStar
Hande bi de 2 tane Naz'ı düşün karnında biri alttan diğeri üstten tekmeliyor.Acayip güzeldiEmbarrassed........Ahhhhhh valla özledim.Yapmayın,etmeyin anımsatmayın.Ben çifter yumurtluyorumLOLLOLLOL
İkizlerim Azra ve Arda
Yukarı Dön
yeşim Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Süper Anne

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Eki 2008 Saat 16:37
Orjinalini yazan: sporcuanne sporcuanne Yazdı:

ahh evet ben tekrardan hissediyorum o duyguları ardama hamileyken rahatlığımı çok özledim çünkü çok rahat ve sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirmiştim ve o bitmek bilmeyen tekmelerini çok özledim özelliklede ben oğlumla konuştukça karnımda dahada hızlı ve çok tekmelerdi müthiş bir duyguydu ve şimdi tekrar sabırsızıkla o tekmeleri hissetmeyi bekliyorum hayırlısyla inşallah....
Ben her müzik dinlediğimde tekmeler artardı...Müziğe yatkınlıkları anne karnında başlamış meğer.Şimdi her müzik sesinde bi sağa bi sola ritim tutuyorlarEmbarrassedEmbarrassedHadi bu neysede benim ikizler elektrik süpürgesi ve ezan sesindede bi sola bi sağa ritim tutuyorLOLLOLLOLBıraksam kapı gıcırtısında bile oynayacaklarLOLLOL
İkizlerim Azra ve Arda
Yukarı Dön
yeşim Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Süper Anne

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Eki 2008 Saat 16:38
Orjinalini yazan: zeynep zeynep Yazdı:

duyuluyomuş çok merak ediyorum bende sibel şu tekmeleride bi duysak dimi LOL
Her hamile olan eve NST lazımLOLLOLLOL
İkizlerim Azra ve Arda
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Seha'nın Annesi Forumun İnci Tanesi

Puanlar: 24972
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Eki 2008 Saat 19:34

tabiki bi çoğumuz gibi tekmelerini özledim,karnımdan kumanda fırlatan tekmeleriLOLhamileliğim berbat geçtiği için pek özledim sayılmazConfusedama en çok hatta tek özlediğim yanı aldığım o dokuz kilom idi,aman allahım ne kadar güzel olmuştum aynannın karşısından ayrılmıyodum yaa bi insan bu kadarmı güzel olurLOLLOLLOLLOLLOLyanaklarım tombiş tombiş pembiş pembiş olmuştuLOLLOLzaten o kadar aynaya bakıyodumki herkes hani kime bakarsan ona benzermişya sana benzedi diyolardıLOLLOLanam anam yüzüm kollarım bacaklarım heryerim tombiş tombiş ne yakışmştı asla unutmam o halimi aslaLOLLOLgüzelliğim güzellik ötesi bişey olmuştuLOLLOLLOL

ama malesef doğum yaptım bi hafta ongün geçmedi eski halime döndümConfusedConfusedCryCrybş daha hamiş kalayım eski halime dönmemek için elimden ne geliyosa yapacam habire yiyecemde yiyecemLOLLOLLOL
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
yeşim Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Süper Anne

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Eki 2008 Saat 09:22
LOLLOLLOLLOLLOLHilal

Düzenleyen yeşim - 14 Eki 2008 Saat 09:34
İkizlerim Azra ve Arda
Yukarı Dön
HaYaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Gece Bekçisi

Puanlar: 3525
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Eki 2008 Saat 14:55

tabiki öncelikle içimdeki tekmeleri, dönüşleri özledim, onlarsız yaşamaya biraz zor alışanlardanım. doğumdan sonra bile uzun süre elimi karnımda gezdirip tekme bekliyordum sonra kuzumu yatağında görüp neyapıyorum ben diyordumLOL

veeeeeee o uzun uzun, deliksiz uykularımı özledim çok özledim hemde
Yukarı Dön
Elif Hansa Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Hansa ve Tevhid'in Annesi

Puanlar: 8182
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Eki 2008 Saat 15:16
Orjinalini yazan: hilal hilal Yazdı:

ama malesef doğum yaptım bi hafta ongün geçmedi eski halime döndümConfusedConfusedCryCrybş daha hamiş kalayım eski halime dönmemek için elimden ne geliyosa yapacam habire yiyecemde yiyecemLOLLOLLOL

o kadar kisa surede nasil basardin bunu? ya da istemeden mi verdin hepsini?

bende istiyoooruuummm...

Hayalcim valla uykulari bende ozledim. son zamanlar uyku sorunu cok oluyor ama ilk zamanlarin uykusunun tadi gibisi yok valla....
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 14>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.